Wpis z mikrobloga

  • 1
@daox wycieraczki zmienialem, podnioslem ramie poszedlem do bagaznika po nowa i wracajsc uslyszalem tylko jeb ( ͡° ʖ̯ ͡°) i po szybie
  • Odpowiedz
opowiedz lepiej jakim cudem zbiłeś szybę! :D


@daox: To nie jest taki "cud" bo to się zdarza, nie raz o tym słyszałem że komuś ramię spadło na szybę. Nie wolno zostawiać podniesionych bez gumek.

@nadrat24:
  • Odpowiedz
@nadrat24: koszt będzie w okolicach 400 zł (+- 100 zł) jeśli to zwykła szyba. Jeśli jakaś atermiczna, podgrzewana itp. to drożej. Wymiana trwa max kilka godzin, po dniu albo dwóch zrywasz taśmy i zapominasz o wszystkim.
  • Odpowiedz
@nadrat24 Umówiona wymiana trwa do godziny max. Widziałem jak przyjeżdża ekipa w tym się specjalizująca, dwóch typków z całym ładunkiem już zamówionych szyb i jeżdżą między warsztatami i indywidualnymi i wymieniaja od ręki w błysk.

Masz bolesna nauczkę :/ To jest przecież do przewidzenia, najlepiej jakąś duża szmatką wtedy położyć na szybę.
Tak poszła że faktycznie trzebac wymieniać od razu? Ja mam parę odpryskow od kamieni i jeżdżę bo ciągle tylko nowe
  • Odpowiedz
  • 0
@nadrat24 weź tam jakąś naklejkę typu "czarny pas" przyklej, tak żeby się nie rzucało bardzo w oczy i po problemie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BajerOp: Nie wiem, o ile pamiętam to zawsze było, że szyba nie może być pęknięta w obrębie pola widzenia kierowcy. A to to jest dwa centymetry nad krawędzią, tego nawet pasażer nie zobaczy, bo podszybie zasłoni. W dwóch busach u nas na firmie są mniejsze czy większe odpryski na szybach, jakieś ryski i jeszcze żaden glina mi się o to nie przyczepił.
  • Odpowiedz
@Pangia: co innego odpryski a co innego pajak. Tu widac jak sie pekniecie rozchodzi. Mialem podobna sytuacje. Byl maly pajak a do warsztatu mialem 20km to zanim dojechalem to podmuchy wiatru wymijanych samochodow ciezarowych powiekszyly pekniecie dwukrotnie
  • Odpowiedz
@nadrat24 zrób fotki peknietej szyby, bierz fakturę z wymiany, bo jak będziesz sprzedawał później auto, to doczepia się, że tylna szyba nieoryginalna, bo pewnie dupa spawana z czegoś innego
  • Odpowiedz