Wpis z mikrobloga

Dobra idź do kolegów imponować wielki deweloperze blockchainów buahahaha

Niech sobie inwestuj, ale ty, twój HL i wasze projekty to #!$%@? dżołk i robienie w #!$%@? inwestorów a nie wielka deweloperka nowoczesnych technologii


@cyberpunkbtc: Zaimplemenotwaliśmy 2 case, klienci zadowoleni, obniżenie kosztów utrzymania i ułatwienie audytów zrobione, bazy oracla dla dokumentów #!$%@?.

Znowu niemerytorycznie tylko #!$%@? #!$%@? robienie w #!$%@? #!$%@?ć.

Straszna frustracja z Ciebie bije, coś Ci spadło?
Dzięki za info kto ich skroił na tym. Buahahaha


@cyberpunkbtc: Cyber, z całym szacunkiem ale wielokrotnie pisałeś że technicznie się na tym nie znasz, nie wiedziałeś nawet czemu solidity jest #!$%@?, czemu ci goście od SC na BTC go wybrali, dlaczego to nie był najlepszy pomysł, nie byłeś w stanie się merytorycznie odnieść a teraz o co Ci chodzi?
@martwy_kotek: Chłopcze, wy nie jesteście w stanie stworzyć zdecentralizowanego blockchaina a scentralizowany blockchain to jak oksymoron ( ͡ ͜ʖ ͡)
I to kończy z tobą dyskusję, podobnie jak "zachód słońca" kończy dyskusję z płaskoziemcą...
Jaskiniowiec z dłutkiem był w stanie stworzyć trwalszy zapis niż ty i twoja śmieszna podróba blockchaina ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Chłopcze, wy nie jesteście w stanie stworzyć zdecentralizowanego blockchaina a scentralizowany blockchain to jak oksymoron ( ͡ ͜ʖ ͡)

I to kończy z tobą dyskusję, podobnie jak "zachód słońca" kończy dyskusję z płaskoziemcą...

Jaskiniowiec z dłutkiem był w stanie stworzyć trwalszy zapis niż ty i twoja śmieszna podróba blockchaina ( ͡° ͜ʖ ͡°)-


@cyberpunkbtc: i znowu ta
@martwy_kotek: Chłopie o czym ty gadasz? ETH jest na skraju upadłości. Nawet minerzy nie nadążają za przyrostem blockchaina i kopią już puste bloki, bez żadnych tx :D Sprawdź sobie. Ten shit z każdej strony się sypie i ledwo żyje. Vitalik planuje uciec z tego szajsu. Rekordzista spadków.

Co do smart kontraktów to mamy je tak niesamowicie rozwijane na LN że śmieszne zabawki dAPSowe z tego shita mogą pomażyć.
@cyberpunkbtc: Poza tym - czy wszyscy ludzie, którzy sprzedają meble z europalet za #!$%@? pieniądze muszą uważać, że to szczyt designu? Rynek prosi, i ten kto zaspokoi jego potrzebu dostanie kawałek torcika. U mnie torcik służy do opłacania rzeczy które kocham i jak dobrze pójdzie to pewnie za 5 lat będę poza IT, nie będę śledził wykresów i będę spokojny o przyszłość mojej rodziny 2 pokolenia do przeodu.

Jeśli przyjdzie kryzys
Co do smart kontraktów to mamy je tak niesamowicie rozwijane na LN że śmieszne zabawki dAPSowe z tego shita mogą pomażyć.


@cyberpunkbtc: właśnie śledze ten temat i czemu ktoś wybrał solidity do sc na podstawie takiej, że używa ich kolos na glinianych nogach (ETH) to nie wiem.
Chłopie o czym ty gadasz? ETH jest na skraju upadłości. Nawet minerzy nie nadążają za przyrostem blockchaina i kopią już puste bloki, bez żadnych tx :D


@cyberpunkbtc: tylko decyzja o solidity to tak z rok temu była, wtedy na widok ETH ludzie tryskali
Czarno, nie będziesz mi zawracał dupy swoimi wywodami geniuszu skalowania i IT


@cyberpunkbtc: Już masz mnie na czarno to raz, dwa powiedz czemu wybrali solidity, skoro jesteś tak dobry technicznie. Jeśli wybrali to na bazie hype'u na SC na ETH to sorry ale śmiech.
@martwy_kotek: Ciekawe czemu taki geniusz jak ty był w tym absurdalnym projekcie zakochany i nie widział kompletnie nic co moze się wydarzyć a ja i wielu innych zapowiadaliśmy to od dawna i się sprawdza co do joty... Flipening... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Shit TOP2 właśnie zaliczał najokrutniejsze spadki i to było do przewidzenia.
Geniusz skalowania i blockchaina :D Jeżeli tacy specy jak ty tworzą te blockchainy to
Ciekawe czemu taki geniusz jak ty był w tym absurdalnym projekcie zakochany i nie widział kompletnie nic co moze się wydarzyć a ja i wielu innych zapowiadaliśmy to od dawna i się sprawdza co do joty... Flipening... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Shit TOP2 właśnie zaliczał najokrutniejsze spadki i to było do przewidzenia.


@cyberpunkbtc: W życiu nie miałem ani jedego ETH. XD W życiu nie pisałem SC na