Wpis z mikrobloga

@dla_zabawy: No mówię. To jest blockchain w ich rozumieniu. Ważne że akcjonariusze usłyszeli że blockchain...
Wyświetlą ci numerek, który sobie wklepiesz na ich stronie i pobierzesz po tym pdf. Tak naprawdę po co tu ten pseudoblockchain? Jeszcze uruchomiony na dwóch zwykłych PC-tach?
Wpiszesz numerek, będziesz miał pdf i tyle z twoich weryfikacji. To jak DasCoin, blockchain zaufania...
Pobierz cyberpunkbtc - @dla_zabawy: No mówię. To jest blockchain w ich rozumieniu. Ważne że a...
źródło: comment_APTetO4PHcmL1GLZkTwxX0X30MMORNr5.jpg
@100x: Ale nie wiesz czy z takiego kodu korzystają. Nic nie wiesz przecież i nie masz wglądu w soft...
@dla_zabawy: Bank napisał że jest OK, to jest. Dokładnie jak mówiłem. Nic nie zweryfikujesz. To tak jakbyś nie miał swojej kopii regulaminu i się zgłosił po ksero do banku. Oni by ci powiedzieli że to jest ta sama, którą podpisywałeś i OK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@100x: @cyberpunkbtc: Takiego blockchaina to i ja mogę sobie zrobić

Komputer wylicz hash dla Amelcio

#wyliczam hash dla Amelcio
#sha256 Hash dla Amelcio to BCD1F8CFEAB8E6D3309CE711EA937E27C9BA8B976FF9B3C172BF0492B4247980

Komputer sprawdź w blockchainie scamerów hash BCD1F8CFEAB8E6D3309CE711EA937E27C9BA8B976FF9B3C172BF0492B4247980

#sprawdzam hash BCD1F8CFEAB8E6D3309CE711EA937E27C9BA8B976FF9B3C172BF0492B4247980
#hash zweryfikowany poprawnie w blockchain scamerów

Dziękuje pan komputer wiedziałem że Amelcio to scamer
@dla_zabawy: Istnieją bazy danych z wielo stopniowym dostępem do różnych uprawnień. Z możliwościami podpisów kilkoma kluczami. Banki z tego korzystają przecież od wielu lat. Działa? Działą... Czy mieli problemy jakieś i brakowało im blockchaina? Czy ona dodaje tu jakąś wartość, której im brakowało wcześniej? To tylko kolejny sposób szyfrowania, jeden z wielu. Nie gorszy w 95% zastosowań w przemyśle itd. Żadna rewolucja, po prostu jakby Oracle wydało nową wersję swoich baz
Istnieją bazy danych z wielo stopniowym dostępem do różnych uprawnień. Z możliwościami podpisów kilkoma kluczami. Banki z tego korzystają przecież od wielu lat. Działa? Działą... Czy mieli problemy jakieś i brakowało im blockchaina? Czy ona dodaje tu jakąś wartość, której im brakowało wcześniej? To tylko kolejny sposób szyfrowania, jeden z wielu. Nie gorszy w 95% zastosowań w przemyśle itd. Żadna rewolucja, po prostu jakby Oracle wydało nową wersję swoich baz z kolejnymi
@martwy_kotek: W dupie mam co ty #!$%@?. Blockchain bez reszty systemu, monety, miningu, nagrody, zachęty, kosztów ataku, zabezpieczenia go POW itd. traci momentalnie w stosunku do tego co ma w BTC. Nie zrobisz takiego blockchaina, jedynie imitację żałosną.

I MOŻESZ SOBIE TO GÓWIENKO NAZYWAĆ BLOCKCHAINEM ALE NIE MA PORÓWNANIA DO TEGO CO OSIĄGA NA BTC I TWOJE MIAŁCZENIE TEGO NIE ZMIENI :D
Możecie robić nędzne imitacje, tego co jest w BTC.
@martwy_kotek: I jakie zalety blockchaina ma to gówno z PKO postawione na twoim hyperledgerze? To przecież farmazon, zwykłym PDFem z podpisem mogli to zastąpić. Po co blockchain jak to dwa zwykłe PCty w jednej firmie. #!$%@? kabaret. I tak wyglądają te wasze projekty, które tworzą tacy jak ty :D
No ale, korpo chciało blockchaina to deweloper nie wytłumaczy że nie ma sensu, tylko podpisze kontrakt i zrobi taką parodię...
@cyberpunkbtc: Nie przekonacie ludzi.

Ludzi w sensie? naszych klientów? Sami przychodzą, i część zna plusy i minusy i nasze rozwiązania wpasowują się w ich potrzeby biznesowe. Ba, czasem trzeba ich przekonywać, że nie potrzebują blockchaina.

Jeśli chodzi o przekonywanie pani krysi z dwójki czy seby z 2 klasy technikum informatycznego żeby w nas zainwestował, to nie potrzebujemy, dzięki, mamy się dobrze.
Pobierz martwy_kotek - @cyberpunkbtc: Nie przekonacie ludzi.

Ludzi w sensie? naszych klien...
źródło: comment_fPhpdXo8Q5oP4uBntHtpXwRpmQ6hKdXl.gif
No ale, korpo chciało blockchaina to deweloper nie wytłumaczy że nie ma sensu, tylko podpisze kontrakt i zrobi taką parodię...


@cyberpunkbtc: zależy od developera przecież napisałem że 90% klientów potencjalnych odchodzi z kwitkiem od nas bo tego nie potrzebują

Tak BTW jak na osobę, której się powiodło w krypto to jesteś strasznie sfrustrowany
Widzisz. Jak uwierzyłeś w te farmazony i nie zauważyłeś błędów logicznych to niestety, masz ograniczenia intelektualne. #!$%@? cię... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cyberpunkbtc: wybacz kolego, ale ja nie siedzę w polityce, ja tu nie mam nic do wierzenia, wszedłem na ten tag pierwszy raz od dawne i dalej widzę u Ciebie frustracje :) Czyżbyś obawiał się dalszych spadków? Steemit nie zażarł? :)