Wpis z mikrobloga

@adgebworthy czemu w ogóle teraz komentujesz całkiem inne kwestie, nie odniosłem się w ogóle do jego zachowań ani dzisiejszych ani przeszłych. Po prostu stwierdzam, że ludzie z dupy mówią o nim rudy choć ledwo to widać i nawet jeśli to co to za sposób przywalania się do niego
że ludzie z dupy mówią o nim rudy choć ledwo to widać i nawet jeśli to co to za sposób przywalania się do niego


@snnop93: no teraz to przesadzasz, dopóki się nie ogoli to jak na tacy widać że rud jest. Powiedz tylko dlaczego przyczepiasz się do rudego (nie jest to obraźliwe, bo to jego cecha) ale nie spytasz czemu na Khabiba mówią kebab, kocojebca, rusek itd? To Cię już nie
@gnomos czemu mi piszesz o khabibie xD skoro ja w ogóle się nie odnoszę do walki dzisiejszej? Po pierwsze to mam wywalone na to że na niego mówią rudy i nie uważam to za obelgi tylko zabawne jest to że duża część hejterow mcgregora dowartosciowuje się nazwaniem go rudym, nie dlatego tylko że jest rudy tylko dlatego, że w polskiej kulturze osoba ruda jest powszwchnie besztana za kolor włosów xD. A mówienie
Jesteś żałosny


@snnop93: Hahahahaha i właśnie zrobiłeś dokładnie to samo co hejterzy Conora nazywając go rudym - żeby poprzeć swoje rację uderzyłeś personalnie.
Po pierwsze to spytałem się: czy to Cię nie śmieszy - jest różnica pomiędzy pytaniem a sugestią. Widać, że jesteś przewrażliwiony. Uwaga celowy przytyk personalny (tak zwane odbicie piłeczki, mające na celu zobrazowanie problemu personalnego ataku, a także pokazanie czym jest sugestia) - coś czuje, że też jesteś
@gnomos no w żałosny sposób odniosłeś się do tego co napisałem więc napisałem ci że jesteś żałosny, jaki tu atak personalny xD? W ogóle nie nawiązałem do walki dzisiejszej, a ty wyjechałeś z khabibem. Wyraźnie sugerujesz, że skoro pisze tylko o rudym to już mam gdzieś jak mówią o Rosjaninie. Poza tym dalej nie rozumiesz tego, że mam wywalone na to, że mówią na niego rudy? Dla mnie to żadna obraza tylko
@gnomos zauważyłem pewne zjawisko i stwierdzilem, że jest zabawne, napisałem o nim jednocześnie w ogóle nie odnosząc się do charakteru mcgregora, do jego przeszłości czy do dzisiejszej walki. Ale nie, ty musiałeś napisać całkiem z dupy o kabibie zarzucając mi że piszę tylko o conorze i jeszcze inne insynuacje, uważam to za żałosne zachowanie ponieważ to nie ma związku z moim głównym postem. Sam tworzysz konflikt, którego nie byłoby gdybyś przemyślał dobrze