Wpis z mikrobloga

@Atreyu już widzę jak bugatti z Mercedesem i Porsche składają dla Ciebie następny samochód, bo bez dupereli luksusików żyć nie możesz
Umrzesz bez grzanych dup, "minimum dwustrefowa" najlepiej ośmio, na każdą część ciała inny nadmuch może...
Parkujesz na centymetry furą za pół miliona że absolutnie nie przeżyjesz bez pipczącego czujnika...?
Szkoda że jeszcze nie dodałeś MINIMUM 300KM i 450NM momentu bo przecież wszystko poniżej to jest jak Daewoo Tico, wolne choojowe, nie
  • Odpowiedz
@DetektywKenner: Zawsze możesz wyjąć bezpiecznik, ale ogółem nie polecam. Pamiętaj, że ABS odpowiada za rodział siły hamowania, a to nie są lata 90., żebyś miał mechaniczny korektor siły hamowania na tylnej osi.
@Atreyu: Porządny podłokietnik, skrzynia szóstka, regulacja pochylenia siedziska, szyberdach, nielakierowane zderzaki. Mówię to z perspektywy własnego auta, podłokietnik sobie dołożyłem, ale reszty raczej nie zmienię.
  • Odpowiedz
@DetektywKenner: Ja miałem 2007 z niesprawnym ABS-em. Zeszłej zimy przygotowywałem się do mijanki z ciężarówką jadącą z przeciwka i zacząłem minimalnie przyhamowywać. Zapomniałem jednak w tym momencie, że tylne koła mocniej mi złapią i zrobiłem Masterem piruet na drodze zakończony telemarkiem w rowie po lewej stronie. Nawet się nie podrapałem.
I tak, auto nadal jeździ. Ba – ja nim jeżdżę ( ͡ ͜ʖ ͡)
@dwapalcewnatalce:
  • Odpowiedz
@Atreyu: Tempomat. To w sumie jedno co mi się narzuca. Klima automatyczna jest ok, ale w jednym aucie mam manualną i żyję z nią w zgodze, AC włączone, nadmuch na 1szy bieg z kratek i jest ok, właściwie bardzo rzadko się zdarza abym przy niej coś przestawiał. Tak samo w tym aucie nie mam elektrycznej regulacji foteli i innych pierdół i szczerze to jakoś niespecjalnie mi to przeszkadza.
  • Odpowiedz