Wpis z mikrobloga

@megaloxantha: kiedyś ktoś napisał, że Ripple jest takim testem inwestora. Wczoraj oglądałem transmisję na żywo Sczepana z Paralelni Polis, wytrzymałem kiedy jego kolega zapytał kim jest Peter Todd, wytrzymałem kiedy powiedział, że Satoshi jest podwójnym wynalazcą wynalazł bitcoina i blockchain ale kiedy powiedział, że zainwestował w Ripple musiałem wyłączyć, nie dałem rady dalej tego słuchać.
Wczoraj oglądałem transmisję na żywo Sczepana z Paralelni Polis, wytrzymałem kiedy jego kolega zapytał kim jest Peter Todd, wytrzymałem kiedy powiedział, że Satoshi jest podwójnym wynalazcą wynalazł bitcoina i blockchain ale kiedy powiedział, że zainwestował w Ripple musiałem wyłączyć, nie dałem rady dalej tego słuchać.


@pawlo74: ????? ( _)
On przechodzi samego siebie... Przed bańką shitów, mediami jeszcze siedział w BTC i nieco ogarniał a teraz z dnia
@cyberpunkbtc: nie chodzi o niego tylko o nowicjusza, z którym nagrywał materiał. On rozumie wszystko tylko chce zrobić karierię i pieniądze w krypto świecie, jak do tej pory to mu się udaje. Wszystko ogarnia nawet przeczytał ostatnio "Bitcoin Standard" nie przeszkadza mu to sprzedawać ludziom bezwartościowe tokeny albo inaczej ideę tokenów. Scamerowaty jest idzie po trupach do celu. Do Wieczorka mu niedaleko, ta sama kategoria marketingowców naciągaczy. Apropos co z tym
@pawlo74: Nie tak do końca, on jara się shitami a jego ulubiony tekst to "Shitcoin to każdy coin którego nie masz". Głupszego bym nie mógł wymyślić. Czyli jedziesz po tokenach tylko tych których nie masz a w sumie wszystkie są ok, nieważne jaki :D

Wiem że znajomy, chodzi mi o to wokół jakich ludzi się obraca... Karierę chce to wiadomo, ma parcie od dawna, tyle że co on może? Programować nie
@cyberpunkbtc: potrafi dobrze manipulować ludźmi, dobry marketingowiec sprzeda lód eskimosom. Kiedyś w wywiadzie opowiedział historię jak nakręcił jednego bardzo zajętego celebrytę na autograf czy wywiad jednym tekstem. To też talent, nie każdy to potrafi. Ma talent do naciągania nawet poważnych inwestorów czy firm i korzysta z tego.
Ma tą pracownię nowych technologii gdzie udaje eksperta od kopania i energii odnawialnej. Czaisz kopania, co oczywiście nie ma przyszłości na małą skalę.
@pawlo74: No ja ci powiem że on akurat mądrze się wypowiada na temat kopania, nie jest głupi. Ratuje go to że tą kopalnię założył we współce z właścicielem niewielkich elektrowni wiatrowych. Obustronna korzyść dla obu firm. Tani prąd. Według mnie totalną głupotę robi z antminerami które chłodzi cieczą 3m. Tak trochę chałupniczo to rozgryzają, gdzie właśnie bitmain zaczyna sprzedawać antminery przystosowane do immercial cooling. Jarał się Szczepan że podkręcił antminera s9
@kooliber: #!$%@?, wiem że można używać oleju transformatowego. Bentyn używa Novec, cieczy od M3. Sprawdź ile kosztuje i czytaj dokładnie co pisze... Boja się używać oleju bo on traci właściwości po pewnym czasie i zaczynają się robić łuki, zwarcia.
@kooliber: Już za chwilę będą gówno warte. Zaraz wychodzą nowe Antminery w 7nm a trudność i tak będzie rosła poniżej jego ekonomicznych możliwości. Poza tym rzuć sobie okiem jak tanie są dziś nowe Antminery S9, wypychają to na siłę. Nawet mając bardzo tani prąd w Polsce wychodziłbyś może na zero a o zwrocie możesz zapomnieć. Pomijam cło, vat... No i zaraz Antminery 7nm. Sens jest je kupić tylko jeżeli zamierzasz kraść
@anty-fronda: nie będę się spierał ale tacy goście kształtują opinię Polaków jaka to reprezentacja? Gdybym był nowy to nieźle bym oberwał słuchając takich jak oni. Zakładam, że większości z Was to nie przeszkadza, nowi dają zarobić.
Nowy niech ma troszkę pokory, nie da się tego oglądać. Naganianie na każdym kroku. W Polsce nie ma uczciwych źródeł informacji i to mnie bardzo boli.