Wpis z mikrobloga

Tomek 30 Piotrków Trybunalski

Zgłoszenie nr 329 z dnia 2018-10-06 17:23:46

Imię: Tomek
Wiek: 30
Miejscowość: Piotrków Trybunalski
Kim jestem?
Jestem bezrobotnym Mirkiem, obecnie przebywam na chorobowym z powodu depresji. Tymczasowo mieszkam z rodzicami, ale chciałbym się wyprowadzić do dużego miasta i rozpocząć w nim nowe, lepsze życie. Sporo siedzę na Wykopie, w wakacje prawie dorobiłem się bordo, moje ulubione tagi to #patostreamy i #przegryw. Jak na swoje nieuleczalne #!$%@?, to jestem całkiem charyzmatycznym Mirkiem, lubie poznawać nowych ludzi w internecie i spotykać się z nimi, mam poczucie humoru i ludzie twierdzą, że jestem bystry.

Wygląd
171 cm, 70 kg, szatyn, mam lekkie zakola i pare kg za dużo, mój najlepszy kumpel żartuje, że z wyglądu przypominam Gru z "Minionki rozrabiają"

Zainteresowania
Interesuje mnie absurdalny humor, ciekawe przemyślenia na temat życia i społeczeństwa, oglądam sporo stand-up'ów, moimi ulubionymi komikami są Louis C.K. oraz George Carlin.

Czego oczekuję?
Oczekuje akceptacji mojego #!$%@?, którego raczej nie da się uleczyć, jeżeli nie potrafisz zaakceptować mnie, kiedy jestem w depresji, to cholernie nie zasługujesz na mnie, kiedy będę na szczycie! Potencjalna partnerka powinna być silna, wyrozumiała oraz wspierająca, moje poprzednie związki nie przetrwały przez moje #!$%@? lub mój brak zaangażowania.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Idealny dzień z partnerką zacząłbym od jedzenia z nią słodyczy na śniadanie i picia kawy, na obiad pizza, a na kolacje wino, cały dzień oglądalibyśmy nasze ulubione seriale i leżeli przytuleni

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub mógłbym wziąć, gdyby to była prawdziwa miłość, wesel nienawidzę, więc moje byłoby zwykłą kolacją z winem dla gości, bez disco polo, wódy oraz podpitych członków rodziny

Dzieci lubię, ale nie jestem pewien, czy zdecydowałbym się mieć dziecko, ponieważ "The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place"

Używki są mi obojętne, przynajmniej dopóki ktoś nie szprycuje się twardymi narkotykami. Cały okres dorastania paliłem marihuane, ale wyrosłem z tego, teraz nawet rzadko sięgam po piwo

Myślę, że jeszcze mogą być ze mnie ludzie, zostanę znanym YouTuberem, który żyje z pieniędzy dzieciaków, komikiem lub kimś innym, kto żyje z pasji, wolałbym umrzeć, niż przeżyć to życie w zwyczajny sposób

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonypiotrkow trybunalski < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

źródło: comment_JY3mo3GCz2UhVeV72gDUqwQCeD5isJI4.jpg
  • 12
@Millhaven
"Mogłaś być już na dnie, nie byłaś
Nigdy nie dowiesz się, co straciłaś

Mogłaś moją być, kryzysową narzeczoną
Pomalutku żyć, tak jak nam tu naznaczono
Mogłaś moją być, jakoś ze mną przebiedować
Zamiast życzyć mi na pocztówce nie wiadomo skąd:
Wesołych świąt"
@Millhaven, nie mam psychozy, byłem badany, a tekst piosenki wkleiłem, bo mi się przypomniał po twoim komentarzuxD A co do ciągnięcia kogoś w dół, to kiedy miałem dziewczynę, to było dużo lepiej, miałem plany na przyszłość, ale kiedy ze mną zerwała, to całkiem się rozsypałem, ciężko jest mi żyć tak dla siebie, bez planu, można stwierdzić, że teraz jestem jak dryfujący okręt na morzu w bezwietrzny dzień, niewiele brakuje, żebym zamienił
@Millhaven Wiem, że muszę pracować nad sobą i nad naprawą swojego życia, tylko ciężka depresja odbiera mi energie na cokolwiek, a brak różowej nie pomaga. Tutaj napisałem szczerze, na randkach nie mówie o tym różowym, bo ciężko byłoby mi o tym rozmawiać, więc na żywo robie dobre wrażenie. Może to faktycznie egoizm, że chce teraz kogoś znaleźć, ale chciałbym, żeby ktoś był ze mną w tej walce i wspierał mnie z boku,