Wpis z mikrobloga

@geuze: a mogę wiedzieć po co? Normalnie mam punkt w mieście "skup europalet", wchodzę, wybieram cztery i płacę. Cena była 25 za sztukę. Nie potrzebowałem większej ilości tylko na meble, tak jak w Ikei kupujesz jedną ramę a nie 200.
  • Odpowiedz
@Tosca303: no bo twierdzisz, że to jest "normalna" cena za pierwszą klasę EPAL. A ja Ci mówię, że nie jest i ty dalej swoje, bo Tobie się udało kupić xD Poproś o paragon albo fakturę i powiedz, że chcesz kupić więcej sztuk to zobaczysz jaka będzie prawdziwa cena. No udało ci się kupić i pewnie wielu osobom się uda kupić za tę cenę jak przyjdą po kilka sztuk, bo ktoś
  • Odpowiedz
@geuze: chciałbym tylko zwrócić uwagę że na razie to ty twierdzisz że ja twierdzę iż to była pierwsza klasa, no i zwracasz się też w kierunku tezy że w takich punktach dużo jest lewizny. Podczas gdy chyba już dwa razy pisałem że były używane.

Europalety z wadami, uszkodzone na pewno będą tańsze. Średnio nowe europalety kosztują około 30-40 zł, cena używanych palet wynosi – 17-25 zł.


Za DIY blogiem. Ok,
  • Odpowiedz
@chetnie_wymyszkowalbym_jakas_klodke dodam jeszcze, że każdy człowiek powinien od czasu do czasu zmywać kibel aby zachowac czystosc. No moze nie dotyczy to #!$%@? które muszą zakładać multikonta by znalezc towarzystwo na pójscie do kina xD syf w twoim kiblu to kwestia typowego braku higieny

w skali od 1 do 10 jak bardzo nie masz znajomych? Tata i mama sie nie liczą
  • Odpowiedz
@wiktore1709: te standardowe europalety mają konkretną liczbę deseczek, wymiary i wagę. O ich zgodności z normą świadczą pieczęcie. Są też mniejsze palety - np towar do żabek takimi przyjeżdża. One są lichsze, lżejsze u nie mają takiej nośności.
  • Odpowiedz