Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ostulemijo: bo wszystkie pozostałe elementy objęte są RODO i #!$%@?! I żeby ktoś kto lubi się #!$%@?ć o wszystko miał się do czego #!$%@?ć xD
  • Odpowiedz
@c3po z kasą najgorzej jak dwoje dzieci chodzi do zlobka/przedszkola, reszta przy tym to pikuś :D niby masz rację ale jak już odchowam moja dwójkę 1 i 4 lata to nie wiem czy będę chciał od nowa :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gaaraddz: moje 11 i prawie 9 mają, więc jest spór różnica. U mnie w domu było nas 3 braci i gdy najmłodszy miał 9 lat pojawił się brat 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dla rodziców było to najlepsze co mogło ich spotkać, bo nasza trójka co chwila wylatywała z gniazda na studia i do pracy, a oni mieli młodego jeszcze przez kilkanaście lat w domu.
  • Odpowiedz
@c3po no ja mam 2 braci :D jeden świeżo po slubie a drugi ma 14 lat :) nic tak mamy nie denerwuje jak dwóch starych koni dokuczajacych młodemu :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@c3po: dlaczego obarczyłeś ciężarem życia niewinną istotę? Dla własnej egoistycznej przyjemności?

Zawsze to kilka lat człowiek przedłuża sobie młodość.

Wiedziałem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@herejon: wszystko wskazuje na to że oksytocyna wejdzie jako główny gracz... (,)
@Blackhorn nie dla własnej egoistycznej przyjemności, dla dodatkowego pińcet+ i karty dużej rodziny, która będzie mnie uprawniała do wchodzenia na basen za 2 zł zamiast 11...wiec to nie jest tak jak myślisz.

A może jest? ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@c3po: srodo, bo bez zdjęcia nie byłoby atencji? Nazwa oddziału też rodo? Nikt nie każe Ci robić pokażmordę, już odpieluszkowe zapalenie mózgu się zaczyna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz