Wpis z mikrobloga

  • 5
@c3po koniec zabawy, teraz będziesz 20 lat #!$%@?ł na gówniaka, z jednej strony gratuluję, z drugiej współczuję ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@KRISSVector: może dopiero po przyjęciu go zawolali?
U mnie pozwolili go wołać jak juz byłam po wstępnych zakwaterowana juz normalnie "zakwaterowana" na sali swojej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Szpeju wyobraź sobie sobie że to już nasze trzecie (po 9 latach przerwy) więc nic mi to nowego

@KRISSVector zdjecie zostało zrobione w momencie kiedy była przyjmowana na oddział, byłem z nią do 7, nic się nie działo (znaczy brak skurczy) więc wróciłem chwilowo teraz do domu zająć się starszymi i pędzę znów.

@dorszcz całość akcji przeniosła się na oddział zamknięty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@c3po zazdroszczę że masz tyle hajsu że możesz sobie pozwolić na tak liczne potomstwo. Ja ledwo wyrabiam na karmę dla dwóch psów i dwóch kotów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@herejon: i wyobraź sobie, że wychodzi na to, że mogliśmy się wyspać i dopiero teraz rano jechać, bo akcji póki co nie ma wcale. Powiem Ci ze wyśmienicie się śpi o 4 nad ranem z głową na uchwycie do butli z tlenem.
@gaaraddz, @Szpeju decyzja świadoma, jak najbardziej świadoma. Zawsze to kilka lat człowiek przedłuża sobie młodość. Co do kasy powiem Ci ze to jest sprawa drugorzędna, dziecko zje praktycznie
  • Odpowiedz