Wpis z mikrobloga

@laki1: i jak to wpływa na stres w pracy ? Jako robol mam więcej na głowie czy mniej ? Musze użerać sie z jakimiś managerami i tłumaczyć sie na standupach czy właśnie jest łatwiej bo odpowiedzialność jest zdjęta ze mnie ?
  • Odpowiedz
tłumaczyć sie na standupach


@uwielbiamnalesniki: standup nie jest od tłumaczenia się ;d jego głównym celem jest to żeby każdy wiedział jaki jest status tego co się dzieje w projekcie i jak ogarnąć dalszą pracę żeby szło do przodu.

Jako robol masz dodatkową przerwę rano od siedzenia przed kompem
  • Odpowiedz
@laki1: No wiesz, "jak ogarnąć dalsza prace" może zostać zinterpretowane przez Janusza który założył gownofirme jako" "zjebmy kogoś kto zamula" nie wierze ze w firmie gdzie zarabia sie pieniądze wszędzie panuje atmosfera jak w przedszkolu gdzie rysuje sie schemaciki i pomija fuckupy. Cieżko mi to sobie wyobrazić jakos
  • Odpowiedz
@uwielbiamnalesniki: U siebie w firmie mam niepełnosprawny scrum, o którym było pisane wyżej, tj. Jira + standup.
I mimo że to faktycznie firma która zarabia pieniądze, to te spotkania mają na celu głównie przedstawienie w którym miejscu w projekcie się siedzi i omówienie ewentualnych problemów które wynikły + dyskusja jak je rozwiązać.
Nikt nikogo nie #!$%@?, ale też nikt w pracy się nie #!$%@? tylko ludzie normalnie wykonują swoją robotę
  • Odpowiedz