Wpis z mikrobloga

Magical wygra te walke bez problemu, nie wiem jak ktokolwiek może uważać, że rafonix wygra.
Daniel jest wyższy, cięższy, miał już za sobą jedną walke, jest mocniejszy psychicznie, nic go nie rusza a lordoza poza domem to całkowicie inna osoba i się ciągle stresuje na zwykłym streamie a co dopiero podczas walki (a jeżeli będzie walczył bez koszulki to już nie ma o czym gadać). Daniel nie palił papierosów, szybciej zaczął trenować niż rafonix, nie ma już takiego wielkiego brzucha jak na 1 walce co przy każdym ruchu bujał mu sie na boki xD

#danielmagical #patostreamy #rafonix
  • 11
"nie wiem jak ktokolwiek może uważać, że rafonix wygra." - Na takiej podstawie, że Magical podczas ostatniej walki robił za worek treningowy dla w sumie najgorszego (oprócz Daniela) zawodnika Famemma1 - Polaka. Tuczny po prostu nie umie oddać ciosu, odwraca się plecami do przeciwnika jak się zmęczy i ma kondycje na jakieś 15-20 sekund. Dodatkowo zrzucenie takiej ilości wagi w tak krótkim czasie również odbije się na jego dyspozycji ponieważ to są
@Impacter: no właśnie po zobaczeniu pierwszej walki obłudnika ja stwierdzam że to rafon wygra -pokazał tam poziom zerowy po prostu. Tak minęły niby 2 miesiące, ale czy da się zrobić progres w takim czasie od przepitej tłustej świni bez kondycji do wytrzymałego (bo o to chodzi, który na dłużej zachowa power) fajtera? Po za tym nie wiemy tak na prawde co rafon potrafi więc ostrożne z takimi wniostkami typu "na bank
@Impacter: to czy cięższy to nie wiem bo dużo schudł. Rafonix też z przerwami chodził na siłkę, trenował k1, więc #!$%@? bzdury. Dużo sportowców pali i jakoś to im zbytnio nie przeszkadza w utrzymaniu formy. Magical jest tylko cwany w gadkce, jak zawsze zresztą, a rafonix nie chce cwaniakować tylko woli pokazać w klatce na co go stać. Kursy też nie są wzięte z dupy. Magical przegra i taka jest prawda