Wpis z mikrobloga

Ostatnio pisał głupoty, że zmiany w Bitcoinie powinny być wprowadzane również przez hard forki.


@Manah: poważnie? Staje się troszkę niebezpieczny, lubię go ale to co ostatnio wyprawia zaczyna mnie niepokoić, ujawnił w sobie polityka, który próbuje za wszelką cenę przepchnąć swoją opcję.

Nikt by nie utrzymywał drugiego łańcuch, szybko by wygasały.


@cyberpunkbtc: zawsze znalazłby się ktoś a w przypadku bitcoina byloby wielu chętnych, to musi być czysty hard fork.
@pawlo74: Ale bez bez istotnych zmian nie mieliby wsparcia giełd, bardzo niski hashrate. Nawet jeśli by przetrwał, to myślę że zaraz ktoś by kupił moc z nicehasha i atakował 51% jak z BTG i innymi shitami. Oczywiście nie popieram HF, mówię tylko że taki drugi łańcuch byłby utrzymywany jedynie gdyby HF wprowadzał istotne zmiany.
Nawet jeśli by przetrwał, to myślę że zaraz ktoś by kupił moc z nicehasha i atakował 51% jak z BTG


@cyberpunkbtc: bitcoin gold zaatakował CW po tym jak główny deweloper ośmieszył go na konferencji. To nie przypadek, że stało się to za chwilę po tym, tak mi się wydaje. Swoją drogą bitcoinowcy też uprawiają propagandę, CW wyszedł sam z tamtej konferencji, zdenerwował się, że mówią po chińsku. CW zresztą jest bardziej
@pawlo74: On chciał sam wyjść ale mu jeszcze pomagali ;) Nieistotne dlaczego wyszedł. Ja mam go w dupie. To taka propagandowa marionetka tylko. Każdy w krypto ma go w dupie.

Najważniejsze że skończyła się ta 2 letnia męczarnia o BTC podczas której nic nie było pewne. Teraz jest spokój, BTC się bezie rozwijał, nie ma nic na przeszkodzie. Zastanów się, wszystko idzie w dobrym kierunku cały czas. Ja jestem obecnie bardzo