Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski były byście w stanie zaakceptować różowe policzki u faceta(rumień)? Przy założeniu że facet całkowicie normalny

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 27
AluminiowyEskimos: Tak jak zauważył SzczęśliwyWarchlak taki facet wygląda mało męsko i delikatnie dlatego pytam bo mam ten problem. Kobiety wolą facetów którzy wyglądaj pewnie siebie o agresywnych wręcz brutalnych twarzach a tacy jak ja to chyba tylko dziewczynkom z gimnazjum albo chorym psychicznie kobieta. Wstydzę się swojej twarzy i jest to dla mnie ogromny problem. Czy jako facet drugiej kategorii albo nawet trzeciej mam szanse

@ajkax

@@warningsign: @CzerwonaPorzeczka:
@
@AnonimoweMirkoWyznania tak jak pisałam, urodziłam się z chorobą skóry, czasem objawy sie nasilają a czasem znikają, w podstawówce dzieci nie chciały ze mną chodzić w parze, bo nie chciały mnie trzymać za rękę xd
Na szczęście normalni, dorośli ludzie tacy nie są. Dlatego nie martw się, jak Cię ktoś odrzuci z tego powodu to i tak nie jest wiele wart. Mój niebieski na początku nawet nie zauważył.

Dlatego nie zamartwiaj się i