Wpis z mikrobloga

Mirki, ip7 leci do odstawki i teraz pytanie co kupić:) Wymiarowo telefon pasuje mi idealnie więc myślałem o 8 ale czy jest sens się w niego pakować czy może lepiej w coś nowszego? Cenowo jestem przygotowany i na 8 i na xs więc luz, pytanie co jest racjonalne:P
#bojowkaios
#apple
#iphone
  • 24
  • Odpowiedz
@panbaton: to zależy też ile miałeś w tej 7. Ja zmieniłem na Xsa w ten weekend i jestem bardzo zadowolony. Już kiedyś myślałem o plusie ale to jednak łopata a nie telefon. X/Xs ma idealny rozmiar i piękny duży ekran, który uwielbiam.
Wydawało mi się, że będę tez tęsknić za Touch ID i szczerze mówiąc - nie tęsknię :)
  • Odpowiedz
@panbaton: ja mam podobny dylemat obecnie: w Orange w ratach są ceny:
X - 4200
Xs - 4700
XS max - 5400

Natomiast na Allegro X po 3900 nowy.

Lubię duże telefony używam 7 plus i zal mi trochę przeskoczyć znowu na rozmiar X ale oszczędność jednak jest duża :) jeszcze raz w weekend pójdę je podotykac i podejmę decyzje.
  • Odpowiedz
@panbaton: Teraz najrozsądniejszym wydaj się być iPhone X, do Xs nie opłaca się dopłacać 2k PLN, cena iPhone X już się stabilizuje także, jak skok to na X'a.
  • Odpowiedz
@panbaton: No i warto dopłacać do trochę lepszego aparatu? Jak warto to bierz jak nie to, to nie, bo w wydajności skoku nie odczujesz, wizualnie urządzenie to samo. Aparat jedynie lepszy no i gorszy zasięg WiFi, trzeba na to uważać.
  • Odpowiedz
Ja przeskoczyłem z 8 65 na XS 256 i jestem miłe zaskoczony. Ekran dla mnie to kobyła. Wystarczy do wszystkiego. Nie tęsknie za skanem palca. FaceID jest super i nie jest takie wolne
  • Odpowiedz
@m4kb0l: wiesz co napisane jest ze europejska dystrubcja ze telefony są nowe nie refabrykowane objęte 12 miesięczna gwarancja Apple plus rękojmia. Zaglądam ze wszystko jest Ok. Będę zamawiał po weekendzie. Jak chcesz to pisz do mnie pm. Podam Ci całe info.
  • Odpowiedz