Wpis z mikrobloga

Ledwo te karachany studenty zdążyły zjechać a już potrafią #!$%@?ć jak mało kto. Autobusy #!$%@? jak w Azji, kolejki do biletomatów na 30 osób bo kupują miesięczne po 15 minut i płacą gotówką. Na dodatek śmierdzi od was w komunikacji miejskiej bo #!$%@? jedzenie i drzecie #!$%@? na każdym kroku HE HE HE PIOTREK ALE #!$%@? NA INAUGURACJI JACEK NIE POSZEDŁ ALE JEST LAJT BO HEHE RZUCAMY MONETA I JAK SPADNIE BOKIEM TO IDZIEMY NA ZAJĘCIA. Nie ma się co dziwić ze nikt was nie szanuje. Studia nic wam nie dadzą, nie warto. Idźcie na zaoczne i do pracy a najlepiej Wracajcie skąd przybyliście

#gownowpis #oswiadczenie #krakow #studbaza
  • 13
@matka_z_dzieckiem: no nie wiem, jak pare lat temu zaczynalem studia to pierwszy bilet trzeba bylo kupic 'fizycznie' w punkcie a nie w automacie, pozniej juz normalnie mozna bylo w automacie¯\_(ツ)_/¯ - zreszta i wy i studenciaki widze znacie jeden punkt mpk ostatnio szedlem obok tego na placu centralnym i pusto bylo( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nairoht: okresowy kupujesz w 10 sekund w biletomacie. więc nie wiem w czym problem. ja tu mówie o ludziach którzy zwykłe bilety kupują stojąc w kolejce do biletomatu w pojeździe przez połowę trasy xd albo pielgrzymka #!$%@? debili do motorniczego bo PANU PANU AUTOMAT NIE DZIALA MORZNA BILED KUPIĆ?