Wpis z mikrobloga

Czołgiem wszystkim Mirkom i Węgierkom!

Nastał ten dzień, kiedy astrologowie ogłaszają początek kolejnego roku akademickiego. Na ulicach, skwerach i w autobusach/tramwajach zaroi się od przedstawicieli ukochanej przez producentów parówek grupy społecznej - studentów. Dla mnie osobiście jest to pierwszy od siedmiu lat rok, kiedy to nie sprawdzam nowego harmonogramu zajęć. Jako że z tego faktu nieco #nostalgia mnie ogarnęła, zarządziłem przygotowanie materiału z użytecznymi dla pierwszorocznych radami jak przetrwać pierwsze chwile i dobrze odnaleźć się w nowym środowisku. Jako że wykop uchodzi za siedlisko #studbaza postanowiłem wrzucić ten materiał do wykopaliska z nadzieją, że trochę się potrzebującym go osobom przysłuży:

https://www.wykop.pl/link/4564845/7-rad-dla-studentow-swiezakow/

Tradycyjnie wzywam serdecznie moich wiernych druhów i druhny, którzy zawsze służą mi pomocą jak i dobrym słowem:

@Mroczny_Pyton @Xune @KaczuszkaSpodDzbanuszka @wrednota @Petters @alpag @Espo @thewickerman88 @TadeuszSynZygmunta @Wiedzmin @MaciejLU @Sarpens @robodeka88 @Destr0 @ReaSSe @daj_pan_spokoj @Rain_ @Kapitalis @mahakaM @Dutch @Nadrill @AllOver @PiersiowkaPelnaZiol @dGustator @hidd3n13 @kAdi @Kierownikdzialuzycie000 @Mit_o_chondriach @MrTofu @CygaroZWasem @sidhellfire @betonkomorkowy @lent @Teopold_Lyrmand @Myszoskocznia @PurpleHaze @Bulbaszka @SmallCaracan @MaxiimumR @lucyana1964 @Mr--A-Veed

jak również wszystkich tych, którzy uznają ten materiał za wartościowy do wsparcia dzieła zaprezentowania go szerszej publice.Wszelkiego rodzaju uwagi, jak również inne ważne rzeczy związane ze studiami i studiowaniem, które nie pojawiły się w filmie, jak zwykle niezwykle mile widziane.

Pozdrawiam Was serdecznie i wtorkowo,
Wasz Uszaty

#ubierajsiezuszatym #studia #studentstory
UszatyBloger - Czołgiem wszystkim Mirkom i Węgierkom!

Nastał ten dzień, kiedy astr...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach