Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziś zaspałem na 23 do pracy bo idę obudziłem o 22 25. Szybki telefon do znajomego czy po mnie podjedzie Ale dostałem info, że się nie wyrobia. Zadzwoniłem więc na takse. Kiedyś już brałem z wiele bliższego miejsca do pracy i zapłaciłem 10£. Niezdziwiony więc byłem, że dyspozytor powiedział, że 15 £ będzie kosztował przejazd. Zapytałem od razu czy za 14 £ nie da rady bo mam akurat tyle ( miałem więcej Ale nie chciałem 20£ rozmieniac) dostalem odpowiedź, że jak taksówkarz się zgodzi to da rade. Taksiarz podjeżdża pod mieszkanie. Otwieram drzwi i pytam ,, za 14£ będzie problem?,, oczywiście nie było więc wsiadłem do fury, od razu dalem pieniadze i jedziemy. Kierowca pakistanczyk. Niezbyt przyjemny się wydawał na początku Ale pogadaliśmy miło. Doradzil mi, żebym na drugi rapronowal im kwotę za jaką chce pojechać a nie pytał za ile pojada. Dowiedziałem się że od dyspozytora nie dostal informacji ile ma mnie skasować. Za 20minut byłem już pod samą robota. Podjezdzamy na zajazd dla zatoczki na autobusy - ja już gotowy, żeby s--------c a taksiarz wyjmuję jakąś tabelkę i liczy, że jakbym zaproponował nawet 11,50 to by pojechał bo tyle mu wyszło z tabelki, ze w sumie jest przed polnoca wiec i stawka dzienna ( byla 23 45) i żebym wziął sobie te kilka funtów co zapłaciłem za dużo. Ja wielkie WOW NA ryju. Wziąłem funta tylko i powiedziałem, że się tego nie spodziewałem a funta biorę na cole w automacie. Taka miałem dziś historyjkę, ktora zrobila mi dzien.
W PL to by mnie wiezli z Warszawy do Gdanska przez Zakopane.
#przegryw #taxi #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach