Wpis z mikrobloga

@xtomek99: to zależy od współlokatora masz np. Od 5 do max 10 minut jak pójdzie się kompac .
Wiadomo nie da się już przez pol godziny wybierać odpowiedniego filmiku ale szybko się przestawisz na cokolwiek :)
  • Odpowiedz
@xtomek99 ja Ci mogę odpowiedzieć jak to było u mnie. I w tej chwili pozdrawiam Krzysia z 8ds Mieszkałem z owym Krzysiem w akademiku i Krzysia wyglądał jak ten Krzysio z Kubusia Puchatka. Jako że była to politechnika to trzeba dodać Krzysiowi okulary i mamy jego obraz - takiego typowego piwniczaka trochę. Krzysiowi muszę przyznać że dziękuję za okres adaptacyjny w pierwszych miesiącach i no cóż chyba grał na wyczajenie kto ulegnie
  • Odpowiedz
@oszty: czasem inteligentny dowcip to nie wszystko, a tłum lubi jak ten sprytny dostaje po dupie, bo wtedy ma przeświadczenie, że wszechświat jest sprawiedliwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ja Ci mogę odpowiedzieć jak to było u mnie. I w tej chwili pozdrawiam Krzysia z 8ds Mieszkałem z owym Krzysiem w akademiku i Krzysia wyglądał jak ten Krzysio z Kubusia Puchatka. Jako że była to politechnika to trzeba dodać Krzysiowi okulary i mamy jego obraz - takiego typowego piwniczaka trochę. Krzysiowi muszę przyznać że dziękuję za okres adaptacyjny w pierwszych miesiącach i no cóż chyba grał na wyczajenie kto ulegnie pierwszy,
  • Odpowiedz