Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna się wstydzi

Witam mirko, jestem ze swoją różową już 6 miesięcy. Ja lvl 20, ona 19. Układa nam się całkiem w porządku, kocham ją mocno, dogadujemy się- no jest fajnie w dużym skrócie mówiąc. No niestety, jest jedno ale- szeroko pojęty seks. Od początku podchodziłem do sprawy bardzo delikatnie, tym bardziej, że sama mówiła, że jest dziewicą, potrzebuje zrozumienia, delikatności etc. No i spoko, powolutku małymi kroczkami. Po ok. dwóch miesiącach związku jedyne co mi się udało to ściągnąć jej górę, wiadomo jak każdy facet lubię się bawić piersiami, jej to też ponoć sprawia jakąś przyjemność. Mniej więcej miesiąc później całkiem dobrze się upiliśmy i oboje wylądowaliśmy pod kołdrą, ja bez niczego, ona tylko w stringach, po ciemku zrobiła mi loda i od tamtego czasu średnio raz w tygodniu mi obciąga, niestety tylko po ciemku. Twierdzi, że się wstydzi ale mimo wszystko ją to podnieca i sprawia jej przyjemność. No cóż, ja też bym chciał moją partnerkę zadowolić i tutaj się zaczynają schody. Wiele razy próbowałem ją rozebrać od pasa w dół, żeby ją zadowolić. Oczywiście rozmawialiśmy o tym, żeby zacząć od delikatnych zabaw a dopiero za jakiś czas penis in to vagina. Po prostu chcę zaznaczyć, że rozumiemy się dobrze i ona nie ma obaw, że ją od razu zbolcuje. No ale wracając: wiele razy próbowałem ją rozebrać, na wszystkie sposoby. Ale nie tak chamsko dobierać się tylko delikatnie, przy świecach, albo bez świec- no prób było wiele i dałem z siebie 100% żeby zbudować atmosferę i napięcie- spodni nie chce ściągnąć. Twierdzi, że się wstydzi, że ma jakąś blokadę, a ja już się po prostu poddaje. Po prostu nie wiem co robić. Dołożyłem wszelkich starań, serio, wszelkich, a za każdym razem kiedy chcę jej ściągnąć spodnie to ona odmawia, a ja się czuję jakbym ją gwałcił. Mało tego odnoszę wrażenie, że nawet jak mi robi loda, czy ją całuję po piersiach to wszystko to ona znosi tak z niechceniem, chociaż mi tego nie powiedziała. Miałem wcześniej dwie partnerki no i wiem, że potrafię stworzyć dla niej taką atmosferę, taką relację, żeby się czuła komfortowo, ale nie. Niedawno znowu się podjąłem próby rozebrania jej i znowu odmówiła. Powiedziałem jej co myślę, że już nie mam siły, nie mam pomysłów, poddaje się- może nie potrafię, może nie umiem- nie wiem. Powiedziała, że ma jakąś blokadę i nie wie sama co zrobić. Dziewczyna fajna, super się dogadujemy, ale w łóżku się ograniczamy do tego, że mi robi loda a ja się bawię jej piersiami, lipa. I nie chodzi mi o to, żeby tylko zaruchać, tylko na prawdę chciałbym jej dać przyjemność. Sama mówi, że by chciała ale ma tą jakąś #!$%@?ą blokadę i nie potrafi. No jest mi smutno, przykro, nie wiem co robić. Postanowiłem, że totalnie się poddam, ja już swoje zrobiłem, teraz jej kolej. Zamierzam w ogóle nie prosić ją o loda, nie próbować rozbierać, nie dotykać w miejscach intymnych, nic, po prostu dam sobie z tym spokój. Jak będzie chciała- niech coś zrobi? Sądzicie, że to dobry pomysł? Co byście zrobili na moim miejscu?

#pytanie #corobic #seksy #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 58
  • Odpowiedz
@vitebsky: nie wiem czy to jest powszechne zjawisko. Wydaje mi się, że nie. To nie znaczy, że wszystkie które znam wskakiwały na bolca po 1 randce ale jest różnica między wskakiwaniem na 1 randce a po prostu seksem po miesiącu. To co robi kobieta OPa jest czyms innym
  • Odpowiedz
Większość dziewczyn podejmuje inicjację seksualną dość późno - często wiele lat po 20-stych urodzinach, i jest to całkowicie normalne.


@ProResHq:
Skąd masz takie dane? Bo statystyki na pewno tego nie potwierdzają xD. To raczej są rzadsze przypadki.
  • Odpowiedz
ale jest różnica między wskakiwaniem na 1 randce a po prostu seksem po miesiącu


@Piotero1: różnica? 12 facetów na rok to nadal puszczanie się.

Chłopak nie może zdjąć tej ostatniej '' blokady'


@vitebsky: tą ostatnią blokadę zdejmuje się miłością
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak faktycznie ma problem z przeszłością nie naciskaj bo tylko się zblokuje na amen okaż jej wsparcie, daj jej czas i zrozumienie. Chyba że tylko chcesz zaruchać to szkoda się męczyć i znajdź łatwiejszą.
Masz jeszcze kilka opcji alkohol + afrodyzjaki do kupienia w necie jak się odpowiednio wkręci to mózg się jej wyłączy no i problem rozwiązany :D a potem na trzeźwo sobie pomyśli że skoro już to raz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania > Zagrajcie w rozbieranego pokera :D
A tak na serio to może właśnie podchodzisz do tego za poważnie? Świece te sprawy ( nie każda to lubi) mogą dawać jej do zrozumienia czego byś chciał, czego oczekujesz tego wieczoru. I wtedy ona już zaczyna myśleć o tym, że znów może nie dać rady i zaczyna się denerwować.
Może zadziała większy spontan, zamiast powagi wspólna zabawa, która zmierza w stronę seksu.
  • Odpowiedz