Wpis z mikrobloga

Mamy na Wykopie "Mirka", który żeruje na dobroci innych i wyłudza (czy też po prostu żebrze) od innych pieniądze.

Ciągle od kogoś chce pożyczyć kasę, bo "nie ma na jedzenie", ale chwali się, że kupuje sobie zestawy epapierosów za niemały hajs (https://www.wykop.pl/wpis/35628049/kupilem-sobie-cos-takiego-dzisiaj-po-czym-po-powro/).

Moderacja w ogóle nie reaguje. Gość usuwa komentarze i czarnolistuje osoby zwracające na to uwagę.

W końcu ktoś się natnie mocniej na tego gościa ( @kurajmosin ).

Wołam @Moderacja @A__s

#afera #wykop #lodz
  • 28
  • Odpowiedz
  • 2
@Pooodi czekam aż ktoś zrobi też jakiś # o nim. Ogólnie jest śmiesznym gościem dziwię się że ktoś mu tu pomógł jak on po czasie robi sobie wrogów. Wykop ma sile i to wie każdy. A może zaproponować mu #lodznapiwo
  • Odpowiedz
Tak sobie siedze. Wpisalem dane @Kurajmosin w wyszukiwarke na FB i gosc nawet uwaga :PIsze na grupach Polacy w Londynie (Anglia UK) - pomoc, praca i ogłoszenia (post z kurtkami co jest chyba na reddicie) zostal zjechany ze ma tam IP i jeszcze zebrze o ciuchy xDD
  • Odpowiedz
@Sloneczko
@Pooodi

A ja będąc na wakacjach zastanawiałem się czy go nie wspomóc finansowo. Ciekawe czy ktoś już dał się naciągnąć. Jego posty z żebraniem o pieniądze pojawiają się i znikają bardzo szybko.
  • Odpowiedz