Wpis z mikrobloga

@tomkkoo: nigdy nie zrozumiem jak można robić z siebie męczennika przez to że wybrało się zawód taki a nie inny ;O
i jeszcze dorabianie do tego ideologii...
  • Odpowiedz
@tomkkoo: piękna twórczość. Jak kiedys, miliony lat po przeminięciu cywilizacji człowieka przylecą na ziemie kosmici i bedą szukali znalezisk archeologicznych po człowieku, to gdy znajdą ten wiersz polskiego transa, to na pewno bedą bardzo poruszeni. Łezka im sie zakręci w aparacie wzrokowym
  • Odpowiedz
nigdy nie zrozumiem jak można robić z siebie męczennika przez to że wybrało się zawód taki a nie inny ;O


@Vinczi: nie jestem psychologiem ale moja hipoteza jest taka:

To generalnie gówniany zawód więc mało ludzi wykonuje go z pasji a większość jest sfrustrowana i nieszczęśliwa. Więc szukają usprawiedliwienia dlaczego to robią - prawdziwe usprawiedliwienie (nie mam wykształcenia, żadnego fachu w ręku a ciężarówka to jedyne co mogę robić żeby
  • Odpowiedz
@tomkkoo: #!$%@?, to już jest jekiś komedio-dramat ( _). Męczęnnicy szosy. Wybrańcy. Lud, który cierpiał za nas rany!

Aż się chce założyć grupę FB dla piekarzy i #!$%@? trolować tych jełopów, robiąc z siebie męczenników, że trzeba wstawać o 2 w nocy i że żona smutna bo Cię rano nie ma w domu i że gdyby nie oni to by nie było, chleba, drożdżówek, bułek itd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomkkoo: Nie uważam że to zawód wybrany ale jednak trudny moim zdaniem. Jezdzisz mase godzin dziennie wiec szansa na wypadek dramatycznie wzrasta. Zwlaszcza jak jeździsz na nockach. Jak ja zaspie w pracy to pocisg wjedzie z opoznienien/ nie wyjedzie jak gosciu z tira zaspi to mamy karambol i kilka.ofiar :p #!$%@? fucha
  • Odpowiedz