Wpis z mikrobloga

Na forum wizaż są wpisy lasek, które wymieniają się doświadczeniami z seksu grupowego. Widzę, że polecają gang bang, ale ostrzegają, że przez kilka dni po tym moga być PROBLEMY Z CHODZENIEM. Ja #!$%@?ę. Ten świat schodzi na psy.

Normiki, tak się zabawiają te wasze witaminki.

#redpill #blackpill #przegryw
  • 68
  • Odpowiedz
ale wiesz ze liczba partnerów nie wplywa na "szerokosc cipy"? Ani to czy w ciagu wieczora uprawiala seks 4 razy?

Aj wroc na biologię.


@mojwa: ale wiesz, że to była przenośnia? Taka kobieta już nie będzie odczuwała przyjemności ze zwykłego seksu.

Nie, nie mam. Mam też mnóstwo niskich znajomych i jakoś nie mają żadnego problemu z kobietami. "Jestem niski i dlatego nie rucham" - to brzmi tak absurdalnie, że aż nie
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: Czyli idąc waszą logiką, z której ciągle robicie #!$%@?ę, to takie jednostki jak Tesla miały IQ 90, bo miały problem z socjalizacją, a wy normiki, to prze #!$%@? nie to co on, bo sobie pośmieszkujecie z kobitami,
Ja wiedziałem, że macie wąski światopogląd jak dupa węża, ale zaczynacie przeginać.
  • Odpowiedz
  • 3
@odpad_biologiczmy bedzie miala. Czemu ma nie miec?
W ogole to sugeruje, ze uwazasz ze seks grupowy jest fajniejszy, czyzbys mial bol dupy bo tobie nie jest dane? ( ͡º ͜ʖ͡º)

A para o ktorej mowie zna sie od liceum, wiec nie trafiles.
  • Odpowiedz
bedzie miala. Czemu ma nie miec?


@mojwa: bo laski na forum same piszą, że potem porównują seks z obecnymi partnerami do seksu z poprzednimi chadami.

W ogole to sugeruje, ze uwazasz ze seks grupowy jest fajniejszy, czyzbys mial bol dupy bo tobie nie jest dane? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@mojwa: tak jak pisałem. Mogę kupić sobie seks grupowy, bo mnie na to stać, ale nie ciągnie
  • Odpowiedz
  • 0
@odpad_biologiczmy no i co z tego porownania wynika?

No to ciebie nie ciagnie, mnie nie ciagnie, wiekszosci ludzi zresztą tez tylko nie rozumiem czemu miec bol dupy o to, ze jest pewna grupa ludzi, ktorych to kreci. Znajduja sobie partnerow z podobymi preferencjami i jest git.

I swiadczy. ;)
  • Odpowiedz
no i co z tego porownania wynika?


@mojwa: frustracja seksualna, która często kończy się rozpadem związku

a co napiszesz o facetach, którzy biorą w tym udział? To już jest w porządku?


@Irminka: typowe cucki czy tam spermiarze. Gardzę.
  • Odpowiedz
@odpad_biologiczmy: szybko ogarniesz że lubi takie zabawy i będziecie chodzić razem na seksy grupowe, a jeśli ci to przeszkadza to znajdź inną, akurat trafienie na taką nie jest łatwe

jasne. Jeszcze powiedz, że każdego dnia ruchają jakąś modelkę 10/10.


10/10 to na tyle rzadkie zjawisko że lepiej od razu sobie odpuść. Jeśli nie przeżyjesz tego że partnerka ma zbyt mało trójkątny podbródek to odpuść sobie prawdziwe życie.
Niscy faceci są niepozorni,
  • Odpowiedz
@odpad_biologiczmy: nie wiesz o czym piszesz, każda woli wyższego, ale przy 2 metrowcu niska będzie jeszcze bardziej źle się czuła. Pary tego samego wzrostu poniżej 175 to norma w moim otoczeniu, znam trzy takie pary i spoczko, poznają się po 25 roku życia i tworzą trwałe związki. Wiadomo że niskim znaleźć laskę jest trudniej ale nie przesadzajmy,nic nie zastąpi charakterności czy humoru.
Druga sprawa że najczęściej wielką miłość odczuwamy do kogoś
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Siedzę tutaj od niedawna i przecieram oczy ze zdumienia, że jest tak duża grupa osób, która ponad wszystko ceni kontakt fizyczny z kobietą ( nazwijmy to w ten sposób). I nie mam logicznego wytłumaczenia na ten stan rzeczy. A te całe redpile czy jak to się zwie to według mnie śmiech na sali: niby rozwój osobisty, ale wciąż jest to podszyte obwinianiem kobiet za swoje niepowiedzenia.
  • Odpowiedz
Druga sprawa że najczęściej wielką miłość odczuwamy do kogoś kto nie jest dla nas idealny z wyglądu, czasem ma po prostu jakieś dziwnie uwielbiane przez nas piękno. Chłopak z odstającymi uszami, dziewczyna z kwadratową szczęką, itd.


@Wzzx: no ale ja nie szukam związku tylko fwb i onsy
  • Odpowiedz