Wpis z mikrobloga

Na forum wizaż są wpisy lasek, które wymieniają się doświadczeniami z seksu grupowego. Widzę, że polecają gang bang, ale ostrzegają, że przez kilka dni po tym moga być PROBLEMY Z CHODZENIEM. Ja #!$%@?ę. Ten świat schodzi na psy.

Normiki, tak się zabawiają te wasze witaminki.

#redpill #blackpill #przegryw
  • 68
  • Odpowiedz
@Wzzx: Chodzi o to, że jeśli facet jest wysoki i obiektywnie przystojny, to podoba się wielu dziewczynom, oczywiście nie wszystkim, ale wcześnie i łatwo znajdzie na swojej drodze takie, którym się spodoba, i będzie ich wiele. Niski brzydal być może też znajdzie parę, ale trochę sobie na nią poczeka i będzie kosztowało to sporo wysiłku.

A to, że niskie laski lecą na niskich, to kompletna bzdura. Tym bardziej szukają wysokich, aby
  • Odpowiedz
Siedzę tutaj od niedawna i przecieram oczy ze zdumienia, że jest tak duża grupa osób, która ponad wszystko ceni kontakt fizyczny z kobietą ( nazwijmy to w ten sposób).


@oknie: jestem w stanie zrozumiec, ze komus moze (delikatnie mowiac) uderzac do glowy i wplywac na samopoczucie oraz na ocene dzialan innych ludzi, brak seksu czy w ogole brak jakiejs glebszej relacji z kobieta.

Ale ferowanie tak jednoznacznych i surowych osadow, to
  • Odpowiedz
Czyli idąc waszą logiką, z której ciągle robicie #!$%@?ę, to takie jednostki jak Tesla miały IQ 90


@zawszeSam94: wlasnie potwiedziles teorie z inteligencja, bo nie przypominam sobie zeby Tesla udzielal sie na redpillu i pisal debilne teorie o tym ze wszystkie kobiety to #!$%@?. To ze ty znalazles takie polaczenie swiadczy raczej o twoim debilizmie.
  • Odpowiedz
Nie zesraj się, akurat wątpię żeby taki cymbał znał życiorys Tesli i jego poglądy, pewnie myślałeś że jeszcze żyje biedaczku.


@zawszeSam94: to ze jakis geniusz mial problemy spoleczne to nie znaczy ze kazdy kti ma problemy spoleczne jest geniuszem. Fakt jest taki ze jestes kretynem z problemami spolecznymi, jak wszyscy ludzie z redpilla. Po prostu masz problem z logicznym mysleniem xD
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: Sam jesteś debilem do kwadratu, bo uważasz wszystkich inaczej myślących za debili, to dopiero debilizm, a z tym logicznym myśleniem, to mnie nie rozśmieszaj, bo bym wciagnął takiego leszczyka jak ty lewą dziurką nosa od niechcenia. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz