Wpis z mikrobloga

Na forum wizaż są wpisy lasek, które wymieniają się doświadczeniami z seksu grupowego. Widzę, że polecają gang bang, ale ostrzegają, że przez kilka dni po tym moga być PROBLEMY Z CHODZENIEM. Ja #!$%@?ę. Ten świat schodzi na psy.

Normiki, tak się zabawiają te wasze witaminki.

#redpill #blackpill #przegryw
  • 68
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: @CREAMY_SUPERIOR: @odpad_biologiczmy:

Xdd i jeszcze łykają trolli z kafeterii gdzie można pisać posty jako anon i znudzeni/najarani faceci trollują XD na wizazu, gdzie sie trzeba rejestrowac, wszystkie laski płaczą, że trzeba być chyba dziwką i one nie mogłyby patrzeć jak ich ukochany dotyka innej XD

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=262612

Oszukujcie się dalej przegrywki, że to cały świat jest #!$%@?, a nie Wy. Sęk w tym, że nawet jeśli tak jest, to
  • Odpowiedz
@Marbarella

zaspokojenie są potrzeby seksualne kobiet, ale jest coraz więcej prawiczków.


Typowi się marzy seks socjalny xD a ty zadajesz mu takie skomplikowane pytania
Trauma i depresja wynika z tego, że te kobiety nie mogą być szczęśliwe ponieważ nie poznały jakim szczęściem jest zdjęcie z przegrywa #!$%@? pokonując klątwę prawiczenia. Taka kobieta zawsze wewnętrznie będzie czuła, że czegoś jej w życiu brakuje, ale nie dozna tego, bo przez niezachowanie dziewictwa dla anonka
  • Odpowiedz
@odpad_biologiczmy: Świat schodzi na psy bo ludzie się lubią bawić inaczej niż ty :-D A mogliby przecież w tym czasie na wykopie siedzieć ;-)
Swoją drogą w tym zakresie Polska jest jeszcze daleko za zachodem, gdzie klimaty swingerskie mają dziesięciolecia "tradycji" i niebotycznie bardziej rozbudowaną infrastrukturę.
P.S. W takie rzeczy bawią się w 90% pary - i niech sobie robią co lubią, jeśli nie krzywdzą innych.
  • Odpowiedz
Bo jesli nie potraficie odnalezc sie we wspolczesnym swiecie, stworzyc normalnych relacji, a w konsekwencji rodziny, to przykro mi wyginiecie i to na wlasne zyczenie.


@PurpleHaze: nie mam powodzenia u kobiet tylko i wyłącznie przez mój niski wzrost 170cm, na który nie miałem absolutnie żadnego wpływu. Na szczęście mam wpływ na to ile pieniędzy zarabiam i teraz zbieram pieniądze na operację wydłużenia nóg.

Wiec tutaj pojawia sie smieszny dualizm, bo z
  • Odpowiedz
  • 14
@odpad_biologiczmy

nie mam powodzenia u kobiet tylko i wyłącznie przez mój niski wzrost 170cm, na który nie miałem absolutnie żadnego wpływu


Gościu, powiedz, że trollujesz. Proszę xDDD
  • Odpowiedz
  • 6
@odpad_biologiczmy
Nie, nie mam. Mam też mnóstwo niskich znajomych i jakoś nie mają żadnego problemu z kobietami. "Jestem niski i dlatego nie rucham" - to brzmi tak absurdalnie, że aż nie wierzę, że ty tak na poważnie xD
  • Odpowiedz
  • 3
@odpad_biologiczmy
Nie masz powodzenia u kobiet tylko dlatego, że się użalasz nad sobą jak jakaś #!$%@?. Sorry, że tak brutalnie, ale taka jest prawda. Nie jest winny niski wzrost, żaden pryszcz na #!$%@? czole, czy co tam sobie jeszcze wymyślisz.
  • Odpowiedz
@odpad_biologiczmy A co mi #!$%@? do tego kto się z kim wiąże? Prawda jest taka, że wchodzisz na takie fora, żeby do tych opowiastek trzepać kapucyna a na wykopie płaczesz nie dlatego, że upadek społeczny tylko dlatego, że zajebiście Ci się to podoba ale nie dla #!$%@? to ( ͡º ͜ʖ͡º) Żegnam. Został Pan wyjaśniony.
  • Odpowiedz
nie mam powodzenia u kobiet tylko i wyłącznie przez mój niski wzrost 170cm

że niby ja mam duże poczucie własnej wartości? Zobacz na mój nick. Do tego mnie doprowadziły kobiety.


@odpad_biologiczmy: skoro nie masz poczucia wlasnej wartosci, to ten pierwszy cytat jest niezbyt zreczna manipulacja. Poczucie wlasnej wartosci to jedna z dosc istotnych spraw w kontaktach miedzyludzkich.
Ty twierdzisz ze nie masz powodzenia tylko przez wzrost, ja twierdze ze to nie
  • Odpowiedz