Wpis z mikrobloga

Dalem rade, pijcie ze mną kompot! ( ͡º ͜ʖ͡º) Pierwszy tydzień #nadetoxie od marihuany za mną, beeeng!!

No mam ją wciąż w głowie mocno.. Od rana jakieś #!$%@?, najpierw maraton, potem natlok rzeczy w robo, na koniec spina z osobami ze mna współpracującymi... przyznam się bez bicia, ze dziś pomyślałem "#!$%@?, ide po to", ale bardzo szybko się opanowalem.. Nie jarajac, dociera do mnie, jak bardzo mam nasrane w głowie i co mnie tam wewnątrz triggeruje. Baardzo długa droga przede mną, żeby naprostowac wszystko.. I siebie przede wszystkim.

Potrzeba czasu.. I trzezwego umyslu. Ciesze się, ze postawiłem na detoks. Będzie dobrze.. :)

#chwalesie #narkotykizawszespoko #oswiadczenie #wygryw
  • 6
@nikitten
Powodzenia na drodze do detoxu! Sam miałem z tym problem. Próbowałem przestać ponad rok czasu, paliłem 4 lata regularnie. Udało mi się dopiero wtedy, kiedy Marysia zaczęła wywoływać u mnie zakłopotanie i nie czułem się komfortowo nawet przebywając samemu, o towarzystwie już nie wspominając. Ziomkowie którzy zaczynali palić ze mną robią to nadal i detox trwa u nich maksymalnie 3 dni :)