Wpis z mikrobloga

@Conscribo Co jak co ale moderowany myślał tam się pojawić jak oni potrafili #!$%@?ć 12 stron w przeciagu 8h? Absurd totalny co jak co ale chyba z dopka modom można ufać chociaż oni za partnerski dostają sample czy pln'y ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Conscribo Nie no wiem biznes różne rzeczy się tam działy jednakże miejmy nadzieję na pozytyw ja tam nie będę tęsknił za pedałatorem nowym czy starym tylko tego doc'a z deka szkoda bo skosztować okazji nie miałem a nie orientuje się czy ktoś ma oby tripownicy zostali na swoim miejscu to będę zadowolony chociaż obecnie nie ma co bawić się w rc nic ciekawego na rynku nie ma ))¯_(ツ)_/¯
@AleksanderJestem Moim zdaniem #!$%@? jak nie wiem. Nie ma podejścia do prawdziwej panny o kalejdoskopowych oczach a poza tym trippy otwiera rejestracje na pare h co jakiś czas w sensie okno na zakupy
@AleksanderJestem takie glosy chodzily dawno gdy wchodzilo na rynek bo od oplaconych naganiaczy z tego co pamiętam x czasu temu mi wgl nie podeszlo wiadomo k jest neurotoksyczna i uszkadza pęcherz ale i tak moim zdaniem moze gprszy sort mailem nie ma podejścia ale pare głosów mówiło podobnie