Wpis z mikrobloga

@ilem: spawacz zajebisty zawód. A prawnicy to beka xD nie mają innych zainteresowań, ani znajonych z innych kręgów, kompletnie nie potrafią o niczym innym rozmawiać, nuuuuda. I to ego, dramat.
  • Odpowiedz
  • 1
@ilem znam takiego jednego spawacza tylko gra na kompie powiesił sobie koc w oknie monitor jak żarówka do trzydziestki to ślepy chyba będzie. Burdel dookoła jak u patologi bie wiem jak on laske znajdzie
  • Odpowiedz
  • 2
@Messix chyba Ty XD brud mozna zmyc, toksycznosc oparow moza zniwelowac, dzisiejsze przelbice to nie #!$%@? dymione szklo nad swieczka XD
  • Odpowiedz
@Messix: Nie zrozumiałeś pointy. Ten obrazek ma na celu wyśmianie spawacza poprzez wyolbrzymienie jaki to on jest niesamowity że nawet przyszły prawnik mu się nie umywa do pięt.
  • Odpowiedz
Ten obrazek ma na celu wyśmianie spawacza poprzez wyolbrzymienie jaki to on jest niesamowity że nawet przyszły prawnik mu się nie umywa do pięt.


@pycc: ale to właśnie jest dziwne i nie śmieszne z tego powodu, że generalnie spawacz zarabia więcej niż prawnik więc można powiedzieć, że zawód jest dla kobiet bardziej atrakcyjny, bo buduje uczucie zaradności.
  • Odpowiedz
@Gosir: zwykly mietek here a nie zaden aplikant. U mnie w firmie zarabiam lepiej niz spawacz a przynajmniej nie laze w #!$%@? ciuchach roboczyc, nie jestem slepy i gluchy od halasu.
Kazdy spawacz bedzie mial #!$%@? oczy, precej czy pozniej
  • Odpowiedz