Wpis z mikrobloga

@Destruktor91: heh to możesz sam osobiście na mnie "wyjdziesz", by się sprawdzić, a raczej tego Ci nie polecam ;)
PS: Od 12 roku ćwiczyłem boks przez 5 lat, ale potem się przeczuciłem na mieszane sztuki walki i od ok 7 lat ćwiczę właśnie MMA, także... U know my friend ;) chcesz? dla mnie to będzie chwila - dosłownie. Mogę nawet wynająć halę... jeżeli, aż tak jesteś pewny ;>...
Zróbmy może FameWykop
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Snowden: Mam co robić w życiu a nie się mierzyć z jakimiś cepami z wykopu, bo mam od kogoś odmienne zdanie :D
I żebyś się nie przeliczył że to będzie taka chwila :) zdziwić się możesz chłopcze. A po drugie pisałem o AdBusterze w komentarzu więc dupa cicho i nie bulgotaj się tam.

@Snowden: jeżeli wynajmiesz hale w Krakowie to mogę Ci podrzucić pare klubów, gdzie jest szansa wynajęcia klatki na godzinkę. Podejrzewam, ze jedyne co ćwiczyłeś przez 12 lat to masturbacje. Nie ośmieszaj się kolego bo aż wstyd. Idź na sale trenuj ciężko a nie pisz tu takie #!$%@?.
PS. Jakbyś serio tyle ćwiczył, to byś tu nie grał cwaniaka, bo wiesz ile poświęceń by Cię to kosztowało.
„dla mnie to będzie chwila”.