Wpis z mikrobloga

Mirki jestem bliski umówienia się na randkę z dziewczyną. Niestety w ten weekend nie mogła bo prowadzi wykłady na uczelnii więc wychodzi na to że ba któryś dzień tygodnia się umówimy. Tak się zastanawiam czy te spotkanie ma sens ona na poziomie wydaje mi się że za wysoka liga dla mnie i spotkanie się nie uda bo nie będziemy mieli o czym rozmawiać. Ja zwykły robol a ona wykłada na uczelni
#podrywajzwykopem #tfwnogf #sympatia #przegryw #randki
  • 13
  • Odpowiedz
@darosoldier: Nie ma takiego czegoś jak inna liga. Nastawiając się w taki sposób i stresując na pewno wszystko się #!$%@?. Nawet laska 10/10 jest człowiekiem i nie ma się co jej bać. Ważne jest to, żeby umieć się wypowiedzieć w każdym temacie w taki sposób, żeby wyglądało na to, że ma się o tym pojęcie. Sam umiałem rozmawiać z kobietami z kierunków humanistycznych na tematy filozoficzne czy na temat sztuki
  • Odpowiedz
@darosoldier: skoro ona się z Tobą umawia mimo iż wie, co robisz w pracy, to warto się spotkać. Poza tym czasami "robol" jest bardziej oczytany, niż ktoś pracujący w szkolnictwie.
  • Odpowiedz
@darosoldier: Wiesz, dla niej taki ktos kto miesza cement, kladzie plytki cyz #!$%@? wie c otam robisz to jest meski facet. PRawdziwa ciezka robota a nie jakies klikanie w komputer;)

Zreszta jak na wykopie piszesz zdania z "ą" "ę" i przecinkami, to glupi robol raczej nie jestes. A to, ze nie umiesz narysowac cyklu krebsa, to #!$%@? to ja obchodzi najwidoczniej.
  • Odpowiedz