Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o gameplayu w tej grze? Jak dla mnie z wersji na wersji jest coraz gorzej. Zawsze wygrywałem mistrzostwo w 1. lidze, a teraz mam problem w 3 dywizji tego nowego trybu. Chyba głównie utrudnia mi to mój styl gry, którym zazwyczaj było dobre wyczucie podań. Rozumiem, że części osób nie podobało się to, że fifa była bardzo prostą grą, bo np. wymienienie 10 podań w środku pola to była łatwizna, ale teraz to chyba poszło w drugą stronę. Ogólnie podawanie, nawet dobrymi technicznie piłkarzami trwa długo, często jest niecelne, a przyjmującym często ta piłka odskakuje jakby mieli przyjąć na nogę strzał Pogby. I znowu wygrywają ze mną ludzie, którzy chyba mylą Fife z Fifą Street i grają jakimiś Zahami i Dembelami, a ich cała gra polega na używaniu losowych tricków przy moim polu karnym i czekaniu, aż moja linia obrony dostanie paraliżu - a to jak w każdej wersji jest dosyć częste. Niby te nowe taktyki miały mieć wpływ na rozgrywkę, a tak naprawdę tego nie widać, bo i tak ciężko przeprowadzić jest jakiś szybki, taktyczny atak, niezależnie czy skrzydłem czy środkiem, bo najbardziej efektywne jest wciskanie losowych przycisków przy polu karnym przeciwnika i czekanie aż przeciwnik przełączy się na obrońcę, który dostanie paraliż.
#fifa19 #fifa #fut
  • 3
  • Odpowiedz
@Ramak: Jeżeli ja strzelam bramkę z przewrotki grając na klawiaturze, gdzie nigdy we wcześniejszych edycjach jak i teraz nie używałem żadnych tricków to coś jest nie tak...i niestety trochę jestem tym rozczarowany, bo mało ma to wspólnego z realizmem.
  • Odpowiedz