Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@aperek: Exp jest w porządku jeśli gramy np. Gunnarem i szybkie wbicie logistyki na wyższy poziom jest bardzo ważne. Mobilność, jak wszyscy porządni gracze wiedzą, jest jedną z najważniejszych rzeczy podczas rozgrywki. Co ci da magia ziemi na ekspercie jak będziesz gonić bohatera przez tydzień.

Z drugiej strony złoto jest niezbędne na każdym etapie gry. W późniejszej fazie gry zbieranie doświadczenia jest jak najbardziej w porządku, ale na początku zależy
  • Odpowiedz
@Ploop: i tak i nie. Co Ci z ucieczki, skoro bohater ma 3x lepszą armię niż Ty. Należy wiedzieć kiedy należy wziąć złoto lub exp. Ogólnie to z chęcią bym zagrał z kimś po LANie w homm3 :D Dawno nie grałem bym sobie odświeżył :D
  • Odpowiedz
@aperek: Ja prawie zawsze biorę złoto. Szkoda ruchu dla maina. Chyba, że szybko chcę bohatera wyexpić, by wbił np. taką magię ziemi na experta
  • Odpowiedz
@aperek: gralem w multi dziesiatki gier i zawsze bralo sie expa. Wydaje mi sie, ze ten wybor byl mocno nie zbalansowany, 1000 expa to spora ilosc, czesto dajaca poziom, a 1500 zlota to go*niany pieniadz.
  • Odpowiedz