Wpis z mikrobloga

Obłąkany kraj zżerany przez Aids, wódę, narkotyki, korupcję i bezprawie, z milionami ludzi, którym brak na jedzenie i ubranie wciąż śni o tym, kogo napaść, kogo okraść, komu zabrać.

Tutaj mowa o Ukrainie, a linijka niżej coś o rosyjskiej telewizji. O co chodzi?
@yosemitesam:
  • Odpowiedz
@yosemitesam: Brakuje tutaj Chazarskiego Państwa. Zydzi chętnie tutaj by się osiedlili. Najpierw kawałek Ukrainy, a potem można wbijać po swoje w Polsce. Rosja zyska przychylność i $$ Żydów, a my destabilizacje z czasem ;D
  • Odpowiedz
Rosyjskie media już nie uwzględniają Rumunii i Węgier w tych swoich 'rozbiorach' Ukrainy?


@Lexington7: Według opisującego program Ukraińca mówiono, ze do rozbioru dążą Polacy i Węgrzy, a o zakusach Rosji nie mówili. Wydaje mi się, że to prawdopodobna wersja zgodna z tym co widywałem w rosyjskiej tv.
Niestety nie mogę znaleźć programu, bo to nie jest z wydanie z ostatnich dni.
  • Odpowiedz
@yosemitesam:

Obłąkany kraj zżerany przez Aids, wódę, narkotyki, korupcję i bezprawie, z milionami ludzi, którym brak na jedzenie i ubranie wciąż śni o tym, kogo napaść, kogo okraść, komu zabrać.

Ale to o Rosji czy Ukrainie? Zgaduję, że Rosja, bo Ukraina maz zbyt dużo problemów, żeby się bawić w napadnie innych, ale jako, że to kremlowska telewizja to równie dobrze może być Monako.

Edit: A dobra, już widzę. Pijany jestem.
  • Odpowiedz
@CzerstwaBulka: Ja cytuję tyko oficjalną rosyjską prase i telewizję. I jeszcze nazywasz mnie zaslepionym propagandą. Cytuję tylko rosyjskie źródła.
Oglądasz kadr z rosyjskiego programu, w którym rozmawia się o podziale Ukrainy. I to ja jestem czymś zaślepiony?
W rosyjskim Jekaterynburgu jeden na 50 mieszkańców jest nosicielem HIV, albo ma AIDS. To oficjalne dane rosyjskiego ministerstwa zdrowia :)
  • Odpowiedz