Wpis z mikrobloga

@HarpaganGUI: w tej cenie będzie kompakt. Leonem się fajnie jeździ ale 1,4 to minimum. W środku mi się nie podoba. Przejeździłem takim w kombi z 1000km i bawiłem się świetnie.

A - ogólnie wolnossące sobie daruj - ceed odpada. Tipo jak dla mnie paździerz ale jak chcesz duży i tani to czemu nie.

Sprawdź opla astrę, kupisz w tej cenie fajne auto. Sprawdź forda focusa poprzedni model - są duże wyprzedaże
@HarpaganGUI: ja bym wybrał Hyundaia bo mam dwa od nowości jeden ma 10 lat, drugi 4 następne auto użytkowe też będzie hyundaiem. Oprócz tego w domu są też inne, ale to bardziej dla frajdy. Jakąś elantre w tej cenie już możesz kupić, ale ja bym polecił wziąć i30 w kombi z automatem, z automatyczną klimą itp. Będzie Pan zadowolony na lata
@HarpaganGUI: nie bierz Tipo - mamy od 1,5 roku jako firmowe (1.4 z fabrycznym gazem) i jakość wykonania w środku jest tragiczna, szybko się zużywa w porównaniu do innych aut a w dodatku bardzo bierze olej - mechanik stwierdził, że "ten typ tak ma" i że silniki do kitu xD
W dodatku jest strasznie mułowaty a dla niskich osób zerowa widoczność.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HarpaganGUI: wziąłem małą skode Fabia 1.0 TSI w automacie. 115km. Małe zgrabne i niedużo pali. Automat fajna sprawa. Patrzyłem też na Tipo w automacie ale spalanie dużo większe było.
@HarpaganGUI mnie z tych wszystkich aut które wymieniłeś najprzyjemniej jeździło się Leonem, do tego bardzo ładne autko. Nie wiem jak pod kątem utrzymania te samochody wyglądają oczywiście, tylko ogólne odczucia z jazdy.
@HarpaganGUI: przejechałeś się już wszystkimi? Pytam, bo bylem mocno napalony na nowa Astre ale jak się przejechałem, to stwierdziłem, że nigdy w życiu. Polecam przejechać się wszystkimi autami, które wymieniłeś + nawet droższą konkurencją, żeby mieć punkt odniesienia. Wybieranie "z katalogu" moim zdaniem nie ma sensu, bo każdemu pasuje coś innego.

Jeżeli jeździsz częściej sam lub w dwie osoby, weź pod uwagę jeszcze nowa Fieste. Jest naprawdę komfortowa, dobrze wyposażona i
@HarpaganGUI: pytanie o samochód powinno się zacząć od tego, do czego będzie wykorzystywany i jak długo ma służyć. Bo jak np. po skończonym leasingu wchodzić chcesz w kolejny, to można myśleć o Dacii - przez pierwsze 5 lat to bywają całkiem tanie nieawaryjne pojazdy i sporo w nich zmieścisz.
@HarpaganGUI: ta megane IV bo nikt Ci nie odpowiedzial to do 70K jest w wielu opcjach.
Nowy design, baaardzo ladnie wyglada, bedzie sie wyroznialo jeszcze przez najblizsze 5 lat napewno.
Ladne wyposazenie, dobre materialy wykonczenia.
Jedynie o silnikach nie wiem bo na TCe nie jezdzilem ale dieselki sa ok.
Oszczedne i dosc zrywne.