Wpis z mikrobloga

@Antiselfist: dla nich otwartość i brak strachu przed seksualnymi wyzwaniami to po prostu oznaka że chcą #!$%@? jak w Greyu, jakieś związanie, zasłonięcie oczu, pare klapsów, może niegrzeczne słówka i zabawki, nic więcej. Mam wrażenie ze tak one to rozumieją. Jak usłyszysz od jakiejś takie słowa to wiedz ze chce właśnie tego a nie prawdziwych eksperymentów.
  • Odpowiedz
@Antiselfist licz się z tym, że naprawdę niewielki procent kobiet zgodzi się na sikanie do buzi i lizanie twojej dupy. Musisz brać poprawkę. Znam dziewczynę, co mówiła że jest otwarta, a nigdy jej facet do buzi, ani na buzie nie skończył.
Albo znam dziewczynę, która była na tyle otwarta, że z chłopakiem spotykali się z innymi parami na swing, ale na zadne anale, zlote deszcze, deepthroaty itp. sie nie godzila.
Niemniej jednak
  • Odpowiedz
  • 44
@Antiselfist lizanie dupy i szczanie do ryja to nie jest eksperymentowanie tylko fetysz. Analogicznie ty też nie eksperymentujesz, jeżeli nie zgodzisz się na trójkąt KMM gdzie to ty odgrywasz rolę kobiety.
  • Odpowiedz
@Antiselfist:

Co powiesz na rimjob i golden shower z moją dominacją i Tobie do buzi?


rimjob - ona obsługuje
golden shower - ona przyjmuje
dominacja - (generalnie) ona obsługuje
do buzi - ona obsługuje

Może na tym polegał problem?
Zapytałeś czego ona chciałaby spróbować? Powinieneś skoro lubisz seksualne wyzwania...
  • Odpowiedz
@Antiselfist: ja zawsze robie tak, ze biore szare myszki, ktore nie wiedza czy mozna dotknac penis i sie troche cykaja, ale z biegiem czasu ucze je wszystkiego xD fakt, ze zeby dobrze wytrenowac taka myszke, to potrzeba z pol roku, ale przynajmniej pozniej mam zapewnione wszystko czego chce.
  • Odpowiedz