Wpis z mikrobloga

Co jakiś czas dostaję od Was wiadomości z pytaniem co dalej z tagiem #kuchniamg78 bo od jakiegoś czasu nie pojawiają się nowe przepisy.

Brak przepisów w ostatnim czasie spowodowany tym, że jestem obecnie w podróży (jak by kogoś interesowało to zapraszam na mój kanał na youtube i trochę ciężko mi tu ogarniać gotowanie i przygotowywanie przepisów na takim poziomie jak bym chciał. Mimo iż zabrałem ze sobą dużo sprzętu do gotowania oraz np. oświetlenie i inne rzeczy do tego aby robić zdjęcia z gotowania to doskwiera nieco brak lodówki czy gotowanie na niezbyt dobrej jakości kuchence turystycznej z marketu za 60 zł :)

Chciałem wszystkich uspokoić. Jakoś pod koniec października mam w planach powrót do Polski (20 października chcę zahaczyć jeszcze o #wykopparty #wy w Poznaniu) Od listopada planuje znów publikować przepisy mniej więcej co tydzień, robić ankiety co ma być w kolejnym odcinku, itd.

Podczas podróży zbieram wiedzę, pomysły i kontakty dzięki którym publikowane w tagu przepisy będą jeszcze lepsze :)

Pozdrawiam z nico mglistej dziś Galicji i życzę miłego dnia,
MG78

#gotujzwykopem #oswiadczenie

PS Na zdjęciu pizza z szynką parmeńską i rukolą. Ale zrobiłbym sobie taką pizze, szkoda że nie mam ze sobą piekarnika ( ͡° ʖ̯ ͡°)
MG78 - Co jakiś czas dostaję od Was wiadomości z pytaniem co dalej z tagiem #kuchniam...

źródło: comment_4mzaiBNaSNuXMhai0zCmbyKcRcgLYsTN.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@MG78: najlepsze pizze właśnie robią w miejscach gdzie składniki sa takie jak u Ciebie - a dla mnie szynka zawsze jest za slona a rukola za gorzka i kończę na samym serze.

Otworzę kiedyś pizzerie polsko-włoską, na dole zajebiste cieniutkie ciasto chrupiące, a składniki kiełbasa kurczak i inne ogórki :D
  • Odpowiedz