Wpis z mikrobloga

@LadyMartini: ty hipokrytko ostatnia, wypiszę ci raz jeszcze jak dla upośledzonej:
1. Masz zarzuty do laski, że twarz pokazuje, podczas gdy ty robiłaś nie raz pokazmorde (nawet jak usunęłaś to pamiętam), masz swój ryj w awatarze.
2. Mówisz, że łatwo ją będzie wystalkować, w tym samym czasie masz link do swojego fb w opisie. Instagram i blog masz pod tym samym pseudonimem.
3. Wytykasz jej, że taguje. To chyba lepiej, że
@taalarek: Ty hipokryto ostatni, też Ci wytłumacze jak jakiemuś niedorozwojowi:
1. Nie zarzucam jej nic, tylko zwróciłam uwagę na fakty. Wrzuca zdjęcia z kilkunastoma tagami jak z Instagrama. Chwali sie herbatką. To nie portal społecznościowy. Ja zrobiłam pokaż morde RAZ w ciągu 9 lat, a avatar mam od początku istnienia konta, więc Twoje argumenty sa całkowicie obalone.
@taalarek: 2. To, że ja mam link do social media czy łatwo mnie wystalkować nie zmienia faktu, że nie mogę zwrócić uwagi na ten fakt komuś innemu! To, że można mnie wystalkować to tylko i wyłącznie ja biorę za to odpowiedzialność i chyba wiem jak to działa.
3. Tu nie chodzi o zwykłe tagowanie, ale nadmierne. Wołanie zbyt dużej ilości ludzi. Ktoś nowy wchodząc na wykop może pomyśleć jak o instagramie