Wpis z mikrobloga

  • 940
Najlepzze uczucie na swiecie kiedy budzisz sie 2 godziny przed buxzikiem z mysla "o #!$%@? pewnie zaraz ten #!$%@? dzwonic bedzie" patrzysz na telefon a tam 4.32 i masz jeszcze 2 godziny snu wiec CzujeDobrzeCzlowiek i przerzucasz sie an drugi bok i zasypiasz z usmiechnieta morda ()
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JustDo_IT: Fazy tak, ale pełny cykl to wszystkie fazy (od płytkiego do płytkiego snu). Cykli w nocy powinieneś mieć 5 żeby być 100% wyspanym. 4 to jest minimum. Normalnie funkcjonujesz w dzień, ale po 4-5 dniach trzeba to odespać (jeden dzień z pięcioma starcza). Więcej jak 6 to się chyba już nie da zrobić.

A żeby to policzyć to musisz się położyć któregoś dnia wiedząc że nic ci nie przeszkodzi
  • Odpowiedz
@Klepajro: Czuję, że śpię. Nie mam już tak, że budzę się o 6 i zdaje mi się, że noc trwała 10 minut


@BuzzKillington: też tak kiedyś robiłem - specjalna pobudka ze 2h wcześniej żeby potem z przyjemnością dospać ;) Ale od kiedy używam smart alarmu z pebble i generalnie wstaję o dziwnych godzinach to już się w takie rzeczy nie bawię...
  • Odpowiedz
@enron czyli zły sen i budzenie?


@Klepajro: po pierwsze - jeśli się ruszasz, to znaczy, że nie jesteś w fazie snu głębokiego. Po drugie - lepiej się wybudzić ze złego snu, na co komu koszmary ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po trzecie - ustawiasz alarm np. na 4:31, to zegarek czeka na twój ruch od 4:01.
  • Odpowiedz