Wpis z mikrobloga

  • 1506
Ja #!$%@?. Madka napisała do radia żaląc się na nauczyciela, że ten nie pozwalał jej Analkowi używać kalkulatora na sprawdzianie z matematyki, tylko musiał nauczyć się tabliczki mnożenia do 10
Ja pierd... co za czasy.
#madki
  • 70
  • Odpowiedz
@polock: ja odkąd skończyłam szkołe wszystko liczę na kalkulatorze, bo pracuje na komputerze i teraz jak mam obliczyć nawet coś prostego w pamięci to mam problemy xD
  • Odpowiedz
@Krysztal: co najlepsze na studiach technicznych bez kalkulatora to nie ma sensu podchodzenia do kolosów xD
Ba, nawet na maturze dostajesz kalkulator ale w podstawówce i gimnazjum to podstaw obliczania w pamięci czy pisemnie to pasuje się nauczyć
  • Odpowiedz
via Android
  • 11
Madka stwierdziła, że zastanawia się nad przepisaniem dziecka do innej szkoły, gdzie są normalne metody nauczania, a nie zacofane i liczy się to co dziecko naprawdę umie....( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 14
@zbanowanyzapaste bo mają takie założenie że jeśli ktoś już zdał maturę i dostał się na studia to tabliczke mnożenia powinien znać. Co innego mnożenie 5x5 a co innego bardziej skomplikowane obliczenia na kalkulatorze na kolosach z matmy.
  • Odpowiedz