Wpis z mikrobloga

Wiecie jaki jest największy problem społeczeństwa w XXI w. ?

NADWYŻKA PRZEGRYWÓW Z KTÓRĄ NIE MA CO ZROBIĆ

dawniej by cię wysłali na wojnę ginąć ku chwale ojczyzny i albo państwo i rodzina by mieli problem z głowy, albo byś wrócił jako bohater gdzie wszystkie panny by padły u twych stóp.*


A teraz siedzisz w piwnicy i zamulasz przed kompem, połowa biedy jak masz gównorobotę za śmieszne pieniądze to chociaż odciążasz państwo w rozdawaniu pieniędzy na socjał i inne patologie.

#przegryw #stulejacontent #gownowpis #przemyslenia #przemysleniazdupy
SzubiDubiDu - Wiecie jaki jest największy problem społeczeństwa w XXI w. ? 

NADWYŻ...

źródło: comment_r0xbePASgvLvppxcL4ItVZrRugJe6sS3.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@kowal61: Nigdy tak nie było, zazwyczaj im niższy żołnierzy tym lepiej (oczywiście poza piechotą, która musi nosić 30kg uzbrojenia). Na przykład wojna w Wietnamie, 1 wojna światowa i coś bardziej współczesnego, mianowicie lotnictwo. Wszyscy polscy piloci wojskowi to karakany i nie mogą mieć więcej niż chyba 178, powodem tego jest to że im niższy człowiek tym krew potrzebuję przebyć mniejszą drogę do mózgu niż u osób wysokich co powoduję że są
  • Odpowiedz
@kowal61: Gdy broń palna nie była jeszcze powszechna ludzie mieli zdecydowanie niższy wzrost niż teraz i ze względów ubogiej diety w białko nie było tak dużych różnic pomiędzy wzrostem beta alfa. Plus do tego im mniejszy człowiek tym jest trudniejszy do trafienia i bardziej mobilny ze względu na swoją na małą posturę, więc kolejny plus dla ewentualnego żołnierza SS Kaczyński. Oczywiście rzutuję to na siłę ewentualnego ciosu zadanego przez karakana, ale
  • Odpowiedz
@De0s: ok, może się myliłem, wydawało mi się, że usłyszałem kiedyś na komisji wojskowej, że są jakieś wymagania tego typu od kandydatów, ale może to właśnie do jakiś specjalnych służb było
  • Odpowiedz