Wpis z mikrobloga

@Gr888: głupia reklama, dając gościowi gre piłkarska, który jawnie w wieksZosci vlogow podkreśla ze gry piłkarskie sa ble, nie wie kto to Ronaldo i nigdy w fife nie grał xD nagle o kuhwa dzieki iejsports będzie grane XDDD zrobi recenzje no kopie się pilko ale niewiem co to spalony
@CzerstwyPalasz: nic na tym nie tracą a mają darmową reklamę która precyzyjnie uderza w target czyli do graczy. A nie do całej populacji którzy nawet się grami nie interesują. Wiadomo że w mass mediach reklamy są drogie. Tak wyślą do youtuberów kopie gry, która ich nic nie kosztuje i reklama się robi. Jak to się mówi, nie ważne jak się gada, ważne że się gada.
@CzerstwyPalasz: Sam byłem zdziwiony, że mi to wysłali, fakt, że przy FIFIE zatrzymałem się gdzieś koło 2002 roku, pewnie sprawdzę z ciekawości i może jakiś nieogarnięty stream zrobię z FIFY dla beki. Odpowiadając na komentarz powyżej, tak nie wiem co to spalony za bardzo, znaczy mam mgliste pojęcie, jednak recenzji robił nie będę bo by mijało się to całkowicie z celem :)