Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jako że październik tuż tuż, mam pewne #przemyslenia dla młodych mirków zaczynających swoją przygodę ze #studbaza. Jeżeli jesteście przegrywami, studia to wasza ostatnia szansa na wyjście z przegrywu. Już nigdy więcej nie będziecie mieli możliwości obracać się wśród tak wielkiej ilości rówieśników, nigdy więcej nie będziecie mieli pod ręką tylu loszek, nigdy więcej życie nie będzie bardziej beztroskie niż teraz póki rodzice chociaż częściowo was wspomagają. Róbcie coś ze sobą. Próbujcie poznać nowych znajomych, znajdźcie ciekawe zainteresowania, nie siedźcie w piwnicy. Wiem, to trudne. Ale następnej okazji na okiełznanie #!$%@? nie otrzymacie.
Wiem coś o tym. Od dawna piwniczyłem, przez całe studia wyszedłem z domu tylko kilka razy na piwko, chociaż znajomych na uczelni miałem. Teraz już te znajomości się pourywały. A ja sam obudziłem się dopiero po studiach, z ręką w nocniku po samą pachę. Nie wyrobiłem social skilli, co skutkuje trudnościami w pracy. Przez słabe social skille moja praca nie jest dobrą pracą, dlatego też męczę się w niej psychicznie, fizycznie i finansowo. O różowej nie mam co marzyć, bo nawet nie mam gdzie jej poznać, zresztą po co im jakiś przegryw który tyle lat nic ze sobą nie robił? Mają milion lepszych kandydatów na moje miejsce. Jak widzicie, ja swoje życie już przegrałem. Ale wy jeszcze nie. Do dzieła, wyjdźcie z piwnic!
#przegryw ##!$%@? #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
źródło: comment_AtmiwovrLSpLbR203Xk8nr1gIQnyU9HY.jpg
  • 26
Są wygrywy życiowe które mają karierę, przyjaciół, pasję i z jakiegoś powodu nie ruchają,


@WujaTHC: są to przegrywy które nie osiągnęły absolutnie niczego w życiu

a są też samotne przegrywy bez rodziny, przyjaciół, bez pracy które ruchają


@WujaTHC: są to wygrywy które osiągnęły maksimum co człowiek może w życiu osiągnąć

Trzeba być niezłym zwierzęciem, żeby ruchanie nadawało sens życiu


@WujaTHC: trzeba byc aseksualnym zbokiem żeby myśleć że są inne
@AnonimoweMirkoWyznania: ja znam mnóstwo ludzi, którzy przez studia balowali, imprezowali, jeździli za granice wszystko za hajs rodziców. Po studiach praca za marne grosze na słuchawkach i w korpo na śmieciowych stanowiskach. Znam też ludzi, którzy ostro kucowali po nocach i klepią niezły hajs, mają jakieś tam biznesy, no ale kobiet brak. Problemem tutaj jest brak równowagi w życiu i chore skrajności. Wszystko można połączyć - można jednocześnie mieć różową, pochodzić na