Wpis z mikrobloga

@rkore: z tym 50% to bym nie przesadzał.
Ale faktycznie spadnie strasznie.

Mi to nie przeszkadza, bo ma się komfortowo grać FUT CHAMPIONS na którym i tak odrobię ten skład w te 3-4 tygodnie.
Chcę czuć przewagę albo przynajmniej równosć z przeciwnikiem.
Oszczędzając coinsy nie osiągnę tego w FUT CHAMPIONS co z lepsym składem.
  • Odpowiedz
@rkore: Poza tym jestem niezłym snajperem i jak nie mam i tak FIFY do grania mogę 2-3 godzinki poświęcic na wyszukanie zawodników wiele taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Walker wart 80.000 kupiłem kiedyś za 50 a to poniżej to chyba strzał tej FIFY ( ͡° ͜ʖ ͡°). (Sanchezów mam 10 sztuk jeszcze - kupionych po 10-20k a teraz chodzi 40 i nie
Balwanekiplatki_sniegu - @rkore: Poza tym jestem niezłym snajperem i jak nie mam i ta...

źródło: comment_lLcg2X65aAT0le2wNh7BEgRj7n1GaNTA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Balwanek_i_platki_sniegu skład spoko, mam Fabinho, Sanchez, VVD i Alissona w swoim składzie i każdego z nich mogę polecić @rkore z tymi 50% to poleciałeś nieźle. Goście w tym składzie to albo mid tier albo high tier zawodników z PL ich cena nie spadnie na pysk tak szybko. Poza tym w tym roku wydaje mi się że będzie bardzo duża dysproporcja cenowa pomiędzy kartami grywalnymi i całą resztą. Inna sprawa jest
  • Odpowiedz
  • 0
@Kroos123 w fife grają już ludzie ponad tydzień, kupa wykopków ma już składy w których na tą chwilę brakuje tylko ikon. Wg mnie ceny tych których widełki nie były niskie będą już spadać. Przed 1lw będą już 3 totw, jutro ma być Otw, 3 raz nagrody za DR i 2 SB dość dużo czasu i nagród przed 1 lw. Jasne że jakaś część pójdzie w górę, jak zawsze:) ale jakoś w
  • Odpowiedz
@Balwanek_i_platki_sniegu co kto woli. Ja pierwszą WL na pewno będę grał składem za max 100k, gdyż mój skład pójdzie na sell za tydzień bo początku kupiłem go jako inwestycje. Po weekendzie zacznę już budowę domyślnego składu zgodnie z zasadą 50% budżetu skład 50% budżetu handel.
  • Odpowiedz
@rkore: ale ile osób gra ponad tydzień? Normalnie Fifa wychodzi dopiero jutro, i to od jutra będzie prawdziwy zalew graczy. Moim zdaniem ceny grywalnych kart pójdą w górę
  • Odpowiedz
@rkore: nie upieram się też przy swojej racji, bo w tej grze nic mnie w zasadzie nie zdziwi. Przez youtuberów rynek co roku zachowuje się inaczej. Ciemna masa podąża za ich radami opartymi na doświadczeniu z poprzednich lat, wskutek czego sytuacja potrafi się zmienić o 180 stopni. Aczkolwiek wydaje mi się, ze taki Lukaku warty obecnie 190k, przed 1 LW będzie schodził po +/- 300k
  • Odpowiedz