Wpis z mikrobloga

Siedzę w autobusie i babka obok karmi gówniaka piersią. Olewam to mimo kontrowersji. Każdy ma własną opinię tak samo jak otwór w tyłku. I przyznaję, że kompletnie nie znam się na dzieciach, ale mały miał ze dwa latka spokojnie. No nie moja sprawa. I udawałabym, że niczego nie widzę gdyby nie teatralny sposób w jaki opowiadała wszystkim dookoła ile to Brajanek wczoraj zrobił kupek, czego nie lubi jeść, a co lubi i wszystko podsumowując wesołym "no ale cycuś najlepszy heheh" ( _) #zalesie #madki #katowice
  • 10
@mull ja słyszałem o jakiejś madce która karmi 9 letniego syna, bo jakoś tak ciąża za ciążą akurat siadła to dlaczego inne dzieci nie mają skorzystać... ( _)
@mull: moja była znajoma latała po telewizjach śniadaniowych z promowaniem karmienia piersią wszędzie i do kiedy dziecko chce. W efekcie dalej karmi piersią 6-letniego i 4-letniego syna motywując to tym, że sami zdecydują kiedy będzie dość.
Nie mogłam na to patrzeć, wywaliłam ze wszystkich kont społecznościowych i nie chcę wiedzieć, że ktoś takie coś robi. Nie wierzę też, że takie coś nie będzie miało wpływu na psychikę dziecka.