Wpis z mikrobloga

#gry #homm3 #strategie
widzę że na Steamie jest przeceniona gra Herosi 6, nie grałem w nic powyżej trójki, ktoś mi kiedyś mówił że jest tylko jedn coś tam warta powyżej trójki, ale nie pamiętam jaki miała numer, chyba 5? warta jest coś ta 6stka? nie chce skupować kupy, tu dycha, tam dwie i uzbiera się na coś lepszego. A jak brać to którą wersję, bo są trzy?
https://store.steampowered.com/app/48231/Might__Magic_Heroes_VI__Pirates_of_the_Savage_Sea_Adventure_Pack/
  • 8
@RabarbarDwurolexowy: no niestety, ja kiedyś siadłem do 4 (dramat), później odpaliłem 5 (dramat). Niestety ta seria byłaby zajebista jeśli pociągnęli by klimat z 3 części, 3D było zbędne w tym przypadku i niestety zabili tę grę przez ten zabieg.
@WillWonka: postacie 3d wyglądają jak jakieś źle zrobione zabawki z chipsów
Piękne, dopracowane rysunki i animacje 2D to było coś, te mapy z trójki w połączeniu z muzyką... dosłownie magiczne, zobaczyłem promocję na nowsze wersje, mógłbym ściągnąć trójkę HD, ale wiem że jak siądę to tydzień w plecy, to jest gra perfekcja, piękne czasy...
@RabarbarDwurolexowy o 5 mówili, ona jeszcze często dobrze oceniania z herosów.
Gadanie że te 3d wszystko zabiło, i że ładniej wszystko wyglądało w 3, to tylko takie nostalgiczne pierdzielenie. Ja się wychowałem grając w 5, i jak próbowałem grać niedawno w 3, to grafika dosyć odrzucała, tak samo jak animacje.
Z muzyką troche inaczej, bo w obu dwóch na dobrym poziomie jest, a ona wpływa baardzo mocno na klimat.

Jeśli zdecydujesz się