Wpis z mikrobloga

@Lodz ##!$%@? #wynajem #mieszkanie #szukam
Odpowiedź bardzo biednego mirka, który szuka tutaj pomocy (ma konto od 2 miesięcy). Napisałem mu w sposób kulturalny co sądzę o jego wpisach. Przede wszystkim wypomniałem mu, że ma nałogi o których sam wspominał (których w swoim się zaprzecza). Co potwierdził @carving85. Później powiedziałem mu, że wykop to nie jest FB ani olx, gdzie na tym portalu jego aktywność sprowadza się do wstawiania ogłoszeń. @Kurajmosin dodał mnie na #czarno i usunął mój komentarz i do tego zwyzywał mnie i moją rodzinę nic o mnie nie wiedząc. Dodaję screen w razie wątpliwości.
PS. dodaję takie taki jak on żeby ludzie zobaczyli z kim mają doczynienia.
źródło: comment_kNOQp3ilM3ENf8aKnzSM13BfjAhL2FQD.jpg
  • 11
@Nakata: Ostatnio robił tam to do grzania w domu i pytał czy leroy merlin dostarczy mu zamówienie no i tak chciałem zaproponować że podrzucę porzucę mu te rzeczy do domu ze sklepu. No ale właśnie przejrzałem jego wpisy i już wtedy mi coś przestało pasować i kolejne rzeczy dochodzą takie co budzą wątpliwości.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@carving85: @Nakata: : przecież on jest chory psychicznie ma stwierdzone zaburzenia osobowości sam pisał tutaj kilka lat temu z innego konta https://www.wykop.pl/wpis/13707741/no-elo-miraski-pisze-z-psychiatryka-gdzie-dokladni/
Wcześniej był znany tutaj jako @kurajmo
https://www.wykop.pl/wpis/21910597/ostatni-moj-wpis-na-tym-portalu-po-tym-robie-usunk/
A w ubiegłym roku dawał wpisy że jest gejem, mieszka w Niemczech i daje dupy staremu niemcowi za mieszkanie
@Nakata: To jest #!$%@? wazon jak nic ten człowiek xD ja kiedyś odpisałem mu coś jak pisał, ze ma prace na stacji benzynowej. Nic obraźliwego. Od razu odpisał, żebym szedł trollowac gdzie indziej i wrzucił mnie na czarno. Aż z ciekawości przelurkowalem cały jego profil i wpisy i doszedłem do wniosku ze to ładny dzban i bajkopisarz xD od tamtej pory regularnie wchodzę na konto tego debila i sprawdzam jaka historie
@Nakata ten typ to dzban jakich mało pisał o szczurach w pokoju napisałem że może to motonyszy z Marsa i żeby go nie #!$%@? żywcem i mnie zczarnowal xDD