Wpis z mikrobloga

Spotkalam się ostatnio z koleżanką z dzieciństwa. Gadka szmatka co u niej, gdzie pracuje, czy dalej mieszka tam gdzie wcześniej, i widzę ewidentny brzuch ciążowy wiec gadamy o ciąży, bo tez w ciazy jestem. I nagle gadamy o naszych lekarzach prowadzących ciążę i ona do mnie, ze ona chodzi do swojego teścia-ginekologa. TEŚCIA! Ojciec jej niebieskego prowadzi jej ciążę. Czy to dla was nie jest ku@#wa dziwne?
#pytanie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xer78 o tak, jeszcze zarzucaj mi takie rzeczy ( ) dobrze wiesz o czym mówię. Fajnie byś cię czuł, jakby matka robiła ci badanie prostaty i sprawdzała organoleptycznie czy z twoim penisem wszystko w porządku?
  • Odpowiedz
Matka czy ojciec dbając o higienę intymną swoich dzieci niejednokrotnie dotykają ich narządów nie podniecając się przy tym. Zapytaj swoich rodziców. Od razu przekonasz się czy są normalni pod tym względem.


@xer78: rozumiem, że niczym dziwnym nie jest dla ciebie dotykanie narządów płciowych córki przez jej ojca, nawet gdy ma ona np. 15 lat?
  • Odpowiedz
@rybsonk: Źle rozumiesz.
Dorosła kobieta idzie do lekarza, dorosłego faceta. Ten facet to najlepszy ginekolog w okolicy, jej teść.
Nie ma tu żadnych podtekstów erotycznych a wręcz większa staranność bo pacjentka to żona syna, przyszła matka wnuka.

Nie pisałem o sytuacjach z twoich chorych fantazji, kiedy jedna osoba jest przymuszana przez drugą.
  • Odpowiedz
Nie pisałem o sytuacjach z twoich chorych fantazji, kiedy jedna osoba jest przymuszana przez drugą.


@xer78: skąd tekst o fantazjach? Skąd przymuszanie? Może ona pozwala niczym nieprzymuszona?

Masz jakieś problemy i projektujesz je na mnie, to niepokojące.
  • Odpowiedz
@whiteglove: Nie. Nie wiem dobrze o czym mówisz.
Mówimy o sytuacjach kiedy to pacjent dobrowolnie wybiera lekarza.
Zarówno pacjent jak i lekarz nie mają odchyleń seksualnych. Nie podniecają się wzajemnie.

i sprawdzała organoleptycznie czy z twoim penisem wszystko w porządku?


Narządy bada się palpacyjnie a nie organoleptycznie. Za dużo filmów kolego. Oddzielaj fikcję od rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@xer78 to tym bardziej jest dla mnie dziwne, że wybierasz matkę na swojego urologa XDDD

Musisz iść do urologa. Matka twojej dziewczyny, czyli twoja teściowa, jest najlepsza w mieście. To chyba logiczne, że do niej pójdziesz?
  • Odpowiedz
to tym bardziej jest dla mnie dziwne, że wybierasz matkę na swojego urologa XDDD

Musisz iść do urologa. Matka twojej dziewczyny, czyli twoja teściowa, jest najlepsza w mieście. To chyba logiczne, że do niej pójdziesz?


Idź do okulisty kolego. Nic takiego nie napisałem.
Przy okazji. Teściowa to matka żony a nie dziewczyny.
A jeśli bym tak wybrał kierując się logiką bądź czymkolwiek innym, to bym poszedł i nic nikomu do tego.
  • Odpowiedz
Fajnie byś cię czuł, jakby matka robiła ci badanie prostaty i sprawdzała organoleptycznie czy z twoim penisem wszystko w porządku?


@whiteglove: Moja matka wielokrotnie wsadzała mi czopek w dupę, więc nie widzę takiego wielkiego przeskoku w porównaniu do badania prostaty.
  • Odpowiedz
@daeun: nie wiem, ale wydalo mi się to tak chore, że musiałam to sobie po pokoju rozchodzić. Jakie tam relacje muszą byc w rodzinie, ze ani jej mąż ani teściowa nie widzą w tym nic dziwnego. Bleh


-Tato, kasia umiera - pomóż jej!!!
-#!$%@?ło Cię synek? Ja jestem lekarzem innych, a nie rodziny...

Wy baby macie nasrane w głowach. Teść tej dziewczyny jest ginekologiem i nie będzie jej w #!$%@?ę zaglądał, żeby się pośmiać tylko żeby
  • Odpowiedz
Nie może być z rodziny. #!$%@?ć konwenanse. Mój wujek jest uczciwy i jest też bardzo cenionym ginekologiem. Nikt #!$%@?, absolutnie nikt, nie ma mu nic do zarzucenia. Niebieski nigdy, ale absolutnie nigdy nie miał problemu z tym, że chodzę do rodziny w sprawach ginekologicznych, stomatologicznych, czy jakichkolwiek innych, bo mam samych lekarzy w rodzinie. To Wy kreujecie świat, jakby ginekologia była jakimś #!$%@? odstępstwem od reguły bycia lekarzem. Ja #!$%@?. Nikt #!$%@?
  • Odpowiedz