Wpis z mikrobloga

Tak poprzeglądałem sobie instagrama moich znajomych i doszedłem do wniosku, że nie rozumiem toku myślenia niektórych ludzi - piję konkretnie do osób, które wrzucają zdjęcia z wizyt w muzeach/teatrach/cokolwiek innego co reprezentuje kulturę wysoką.
Pójdzie raz czy dwa do roku do takiego miejsca i czuje się jak chojrak, #!$%@? że parę razy w miesiącu leci w kilkudniowy balet, nierzadko połączony z pudrowaniem nosa czy wrzucania kul do buzi jak leci XD. Rośnie im IQ od tego, czy co? Ja rozumiem, można się "odchamiać", ale takie coś zalatuje pozerstwem na kilometr. I jasne, są odstępstwa od reguły, ale mam na myśli tę dziwaczną grupę osób. A może to kwestia wieku? (21 lat here)
#myslzwykopem #przemyslenia #nocnazmiana #niemampomyslunatagi i troche #gownowpis
  • 9
@Renzov mam nadzieję, że przejdzie ta nowelizacja ustawy i zdjęcia w muzeum będzie można robić tylko po odwiedzeniu 2137 muzeów z częstotliwością nie mniejszą niż 4 muzeum tygodniowo..
@hipiseek: Nie przechodźmy ze skrajności w skrajność. Nie bronię nikomu chodzić, gdzie chce, ale po co tak się z tym obnosić i robić z siebie inteligenta na siłę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)