Wpis z mikrobloga

@salcefrytki: a jak myślisz dlaczego tak zrobili?

Gdy kilka razy trzeba było film odwołać albo puszczać dla pustej sali to wyłączyli możliwość wcześniejszej rezerwacji.
  • Odpowiedz
@maniac777: od momentu otwarcia Helios w Stw, nie miałem okazji być we Wrzosie i raczej już tak pozostanie, a to że Klera tam nie puszczą było bardzo prawdopodobne, tylko na tym stracą bo i tak każdy zainteresowany tym filmem pójdzie zobaczyć w innym kinie. W Helios jak widać zainteresowanie ogromne jeśli chodzi o dzień premiery i weekend, a tu dopiero połowa tygodnia. Myślałem że ciężko będzie w najbliższym czasie przebić
  • Odpowiedz
@LITWIN: Niestety (albo wręcz przeciwnie) nie. Podoba mi się to, co tworzy pan Smarzowski, ale nie przepadam za bydłe, tfu! za publicznością kinową, gdyż tam głównie spotyka się jednostki ciężko chore, które nie są w stanie przetrwać ~2 godzin bez picia, jedzenia i komentowania tego, co widzą.
Rozumiem, że im to pomaga przyjąć treść (filmu), ale mnie drażni.
Jestem jak ten żyd, który umiłował Polskę. :-)

Aż zacytuję w całość (tekst z 1931 roku, więc problem nadal
  • Odpowiedz
@Oastry: A co ciekawe sam obstawiam że KLER będzie podobny do drogówki, czyli naciągany z historią mocno przerysowaną, ale przez tą nagonkę i tak pójdę do kina
  • Odpowiedz
Ja pi%rdole. Ale ludzie się brandzlują tym filmem. Cały FB kipi u znajomych lewaków z podniety. Przecież to drogówka w sutannach, przerysowane do granic możliwości. To nie jest dobre oręże do walki z patologią w kościele. Skrajność budzi skrajność.
Gdyby film był nieco bardziej wyważony to trafiłby do szerszego grona i zaowocowałby większą skutecznością...tymczasem to polowanie na czarownice. Obie strony mają kontrargumenty.
  • Odpowiedz
@Walther00: ja zdecydowanie wolę poczekać tydzień/ dwa aż kina nie będą pękać w szwach od ludzi którzy wybierają się do kina głównie z tego powodu że jest o nim głośno w mediach. Druga rzecz to mniejsza ilość irytujących, samolubnych ludzi, która musi szeleścić opakowaniami z żarciem jakby ich wygłodniałych z gułagu wypuścili, na spół z głośnymi komentatorami którzy po 10 minutach filmu zastanawiają się po co tutaj przyszli.
  • Odpowiedz