Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki
Na wypoku siedzę już lekko ponad miesiąc, dlatego postanowiłem po zaklimatyzowaniu się stworzyć konto. Po 3 nieudanych próbach utworzenia konta bo #fobiaspoleczna (co z tego, ze Internet) 4. okazała się udana.
Na początek coś o mnie:
-Za 5 mięsięcy lvl 18
-Mieszkam na zadupiu 1h autostradą od ukrainy w którym linie nocne (jest ich 3) przez całą noc jadą po "mieście" tylko 2 razy a lokalne góry to koniec świata o których nawet leciał film na Discovery Channel w którym było o drwalach, projektantach domów z bali i gościu co wypalał węgiel drzewny w piecach. Krótko mówiąc Podlasie przy tym czymś to metropolia. Ponadto mieszkam na osiedlu w którym jest najwyższy współczynnik oskarków i chadów spośród wszystkich osiedli, a po sąsiedzku patologia, w której 16-letnie matki są na porządkubdziennym.
-w przegrywie od września 2014
-depresja od 2015, motzno od lutego 2016
-wzrostu nie mam, w jednostkach dlugości wyrażam tzw. miarę #!$%@?, która wynosi 16,85dm (w decymetrach dla niepoznaki, wstydzę się)
-ryjec 1/10 ale to tylko dlatego bo zarost się zgadza
-zakola (niewielkie, ale widoczne, krótko ścięte włosy)
-nigdy nie trzymałem za rękę
-w mojej rodzinie mama zarabia a ojciec ciągle klnie na każdą robotę i kalkuluje wyżycie z podatku dla bezrobotnych, ponadto juz przez 10 lat deklaruje wyjazd do Anglii, a jego darmowa nauka języka angielskiego zakończyła się po 4 lekcjach i niemożności pojęcia czasownika ,,to be"
-nie umiem w matematykę
-nie umiem w komputer (gierki)
-W listopadzie będę obchodził festiwal #!$%@? bo na pewnym moim liczniku stukną 4 cyfry, ale o tym w odpowiednim czasie (chodzi o pewną różową)

Przyjmijcie mnie ciepło Mirki

#przegryw #tfwnogf #depresja #zalesie
  • 10
  • Odpowiedz
@kiedysbylemnormalny: uciekaj stamtąd póki jesteś młody. Z każdym rokiem stagnacji będzie coraz gorzej. Na razie twój pociąg jeszcze nie odjechał, jeszcze masz szansę. Nie mówię od razu o wyjściu z przegrywu ale najpierw chociaż o zmianie otoczenia, która na pewno by ci pomogła. Z fartem.
  • Odpowiedz
@kiedysbylemnormalny Chłopie, ty nawet osiemnachy nie masz, uciekaj stąd póki jeszcze możesz, młody jesteś i możesz jeszcze dużo zmienić, a siedząc na tym tagu pogorszysz swoją sytuację. Ja dla przykładu prawie lvl 23 więc już przegrałem z kretesem i takie siedzenie tutaj nie wpłynie na moje spojrzenie na świat i już nigdy nie wyjdę ze #!$%@?, natomiast ty masz jeszcze szansę i zacznij najlepiej od usunięcia konta
  • Odpowiedz
zapomniałem dodać jeszcze dość istotnej rzeczy, mianowicie nigdy nie piłem alkoholu i nie paliłem papierosów czy czegoś mocniejszego. No i introwertyzm bardzo
  • Odpowiedz